![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok2.jpg)
2 червня 2014 року на базі Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено районне свято до Дня захисту дітей. Активну участь в різноманітних заходах взяли діти соціально незахищених категорій, учнівська молодь.
У ЗОШ району та пришкільних таборах відпочинку було проведено святкові лінійки «Міжнародний день захисту дітей». Для дітей організовані цікаві розваги, рухливі та пізнавальні ігри, проектні дослідження природних багатств рідного краю, спортивно-оздоровчі змагання і конкурси.
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok3.jpg)
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok1.jpg)
Цікаво пройшли конкурси дитячого малюнка «У гості до казки з олівцем і гумором» у Варварівській, Курчицькогутянській, Брониківській, Борисівській ЗОШ І-ІІ ступенів.
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok5.jpg)
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok8.jpg)
У Поліянівській ЗОШ І-ІІ ступенів оформили фотовітрину «Мій родовід», у Косенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – фотовиставку «Діти – наше майбутнє».
Спортивно-розважальні турніри «Спорт і сміх єднають всіх!» відбулися у Великомолодьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великогорбашівській ЗОШ І-ІІ ступенів.
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok6.jpg)
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok7.jpg)
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok9.jpg)
Відбулась заочна мандрівка Україною «Рідний край» у Киянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Суховільській, Малоцвілянській ЗОШ І-ІІ ступенів.
Учні Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели флеш-моб «Діти за щасливе майбутнє України».
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok4.jpg)
У Гульській ЗОШ І-ІІІ ступенів підготовлено міні-концерт вихованців дитячого садочка. Гарним підсумком цього свята був парад вишиванок.
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok11.jpg)
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok12.jpg)
![](/Novunu/14rik/06-2014/risunok10.jpg)
Ігрові та розважальні програми “Діти – квіти Землі” підготував педколектив Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У шкільних бібліотеках Середньодеражнянської та Тальківської ЗОШ І-ІІ ступенів оформлено експозицію «Поважаймо права дітей», інформаційні плакати про День захисту дітей.
|