16 лютого 2019 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови
![](/Novunu/2019/feb/52020854_837800379892124_4987955128133746688_n.jpg)
Щиро вітаємо ученицю 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Карпінську Тетяну та її наставника – вчителя англійської мови Боревич Ольгу Володимирівну з гідною участю в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. За підсумками олімпіади Тетяні буде вручено Диплом ІІІ ступеня.
![](/Novunu/2019/feb/karpinska_tetjana_stanislavivna_2.jpg) ![](/Novunu/2019/feb/borevich_o.v..png)
Карпінська Тетяна Боревич Ольга Володимирівна
|