26.02.19р. на районного методичного центру відбулося засідання інтелект-кафе вчителів математики
Відкрили засідання інтелект-кафе керівник апарату районної державної адміністрації Михайло Гайдаєнко та начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Антипчук. Олександр Анатолійович, окресливши план роботи, побажав колегам плідно і з задоволенням провести час навчання.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/2019/feb/mathematic/sem-1.jpg)
Проблемний метод навчання математики як один із способів формування критичного мислення – став темою семінару. Серед питань порядку денного: інноваційні підходи до викладання математики, моделювання проблемних ситуацій на уроках математики, значення активності учня у форматі пізнавального інтересу, творчої активності і самостійності та інше. У ході семінару вчителі опрацювали як теоретичні, так і практичні завдання та задачі.
![](/Novunu/2019/feb/mathematic/sem.jpg)
![](/Novunu/2019/feb/mathematic/_DSC0473.jpg)
![](/Novunu/2019/feb/mathematic/_DSC0499.jpg)
![](/Novunu/2019/feb/mathematic/_DSC0486.jpg)
|