![](/Novunu/2011_1/golovnaPPD.jpg)
25 січня 2011 року на базі Новоград-Волинського районного методичного центру відбулося засідання творчої групи вчителів природничого циклу: географії, біології, хімії. Вчителі працювали над темою: «Дидактичні можливості інформаційних технологій у навчанні предметів природничого циклу». ![](/Novunu/2011_1/Natasha.jpg)
Поділився досвідом роботи з використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках хімії Маруш Сергій Володимирович – вчитель Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник районної творчої групи вчителів хімії. ![](/Novunu/2011_1/marush.jpg)
Продемонструвала можливості використання комп’ютера на уроках біології, вчитель Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів Ковальчук Галина Іванівна. ![](/Novunu/2011_1/kovalchyk.jpg)
Вчитель географії Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Нагірняк Ірина Валеріївна розповіла про роботу обласної творчої групи вчителів географії. А саме, про засідання творчої групи 15 грудня 2010 року на базі гімназії №1 міста Житомира, де обговорювалась саме ця тема.
![](/Novunu/2011_1/nagirnjan.jpg)
Члени районної творчої групи обговорили матеріали, розміщені в фахових журналах про використання ІКТ на уроках біології, хімії, географії та можливість їх застосування.
![](/Novunu/2011_1/obgovorennja.jpg) Активну участь в обговоренні прийняли: Солощук О.П. – вчитель хімії Броницькогутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Макашова О.Г. – вчитель географії Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дорошкевич П.О. – вчитель географії Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вчителі відмітили існуючі недоліки та переваги застосування ІКТ на уроках біології, хімії, географії та в позакласній роботі.
|