А що, власне, таке туризм? Романтика плюс певна частка випробувань, хороша фізична підготовка і любов до природи, краєвидів рідного краю? Мабуть, важко дати однозначну відповідь, аж поки сам не відчуєш, не проникнешся серцем і щиро не полюбиш ці захоплюючі та яскраво бентежні туристські маршрути та стежини.
У нашому районі стало доброю традицією проводити зліт юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» серед учнів навчальних закладів району в рамках руху учнівської молоді за збереження і примноження традицій, звичаїв, обрядів району ”Моя земля – земля моїх батьків”.
![](/Novunu/16rik/09/turizm1.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm2.jpg)
Змагання проходили 16 вересня 2016 року в урочищі с. Городище.
![](/Novunu/16rik/09/turizm3.jpg)
Участь в туристичному зльоті взяли команди з 18 шкіл району: Дідовицької, Калинівської, Наталівської, Великогорбашівської, Киянської, Яворівської, Середньодеражнянської ЗОШ І-ІІ ст. Городницької, Колодянської, Великомолодьківської, Орепівської, Киківської, Піщівської, Новороманівської, Барвинівської, Пилиповицька, Токарівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Слободороманівської гімназії.
Зліт юних туристів-краєзнавців відкрив голова районної державної адміністрації Михнюк Володимир Володимирович, який привітав учасників туристичних змагань та з великим задоволенням спостерігав як учасники проходять дистанцію «Смуга перешкод».
Заліковий вид змагань «Смуга перешкод»:
- В’язання вузлів.
- Навісна переправа через річку.
- Спуск по схилу.
- Підйом по схилу.
- Переправа через яр по колоді.
- Переправа через річку по паралельним мотузкам.
- Переправа через річку (швидкісний етап).
![](/Novunu/16rik/09/turizm16.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm17.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm18.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm19.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm21.jpg)
Незалікові види змагань:
- «Туристи мають таланти» (пісня, танець, сценка, вірш про туризм).
- «Презентація команди» (форма, емблема, тур газета, прапор, туристичні хитрощі…).
![](/Novunu/16rik/09/turizm20.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm22.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm23.jpg)
В заліковому виді змагань «Смуга перешкод» серед шкіл І-ІІІ ступенів переможцями стали:
І місце – Колодянська ЗОШ;
![](/Novunu/16rik/09/turizm7.jpg)
І місце – Городницька ЗОШ;
![](/Novunu/16rik/09/turizm8.jpg)
ІІ місце – Піщівська ЗОШ;
![](/Novunu/16rik/09/turizm9.jpg)
ІІІ місце – Великомолодьківська ЗОШ.
![](/Novunu/16rik/09/turizm10.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm15.jpg)
серед шкіл І-ІІ ступенів переможцями стали:
І місце – Калинівська ЗОШ;
![](/Novunu/16rik/09/turizm11.jpg)
ІІ місце – Киянська ЗОШ;
![](/Novunu/16rik/09/turizm12.jpg)
ІІІ місце – Середньодеражнянська ЗОШ.
![](/Novunu/16rik/09/turizm13.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm14.jpg)
В незалікових видах змагань «Туристи мають таланти» перемогли:
І місце – Наталівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Колодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
«Презентація команди»:
І місце – Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
І місце – Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів;
ІІ місце – Киянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На урочисте закриття туристичного зльоту прибула перший заступник голови районної державної адміністрації Даниленко Наталія Володимирівна, яка привітала учасників змагань та нагородила переможців кубками, туристичними палатками та дипломами в заліковому виді змагань, волейбольними м’ячами в незалікових видах змагань.
![](/Novunu/16rik/09/turizm24.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm4.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm6.jpg)
![](/Novunu/16rik/09/turizm5.jpg)
|