Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail

Головна » 2013 » Березень » 18 » Змагаються любителі малої ракетки
15:22
Змагаються любителі малої ракетки

22 команди юнаків та 17 дівчат розіграли першість району з настільного тенісу серед школярів ЗОШ І-ІІ ступенів 2012-2013 н.р. Всі команди були розподілені на 4 групи, де змагались по колу.

Переможці групових змагань у юнаків – команди Великогорбашівської, Івашківської та Яворівської шкіл зустрілись у фіналі в очних поєдинках.

Найкращу технічну та психологічну підготовку показали Щирський Юрій та Валінкевич Ігор - учні Яворівської ЗОШ  та стали чемпіонами району (вчитель Фурманенко П.І.).

На другому місці юнаки Івашківської ЗОШ Андрейченко Віктор та Корчебанов Микола (вчитель Горбовський В.П.). Третє місце посіли школярі Великогорбашівської ЗОШ Кирилюк Дмитро і Свірщук Владислав (вчитель Денисюк М.П.).

У змаганнях серед дівчат перемогу святкували представниці Поліянівської ЗОШ Копилова Марина та Тимофієва Люба (вчитель Дзюбчук В.О.), на другому місці юні тенісистки з Яворівки сестри Бумар Інна та Наталія. Замкнули трійку лідерів учениці Середньодеражнянської ЗОШ Бойко Діана та Нестерук Анастасія (вчитель Подкаура П.П.).

У змаганнях школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів беззаперечними лідерами стали школярі Гульської школи (вчитель Чечет А.В.), які посіли 1-2 місця: Оберемко Артем і Нестерчук Ігор у юнаків та Чечет Ірина і Близнюк Оксана у дівчат.

Третє місце в особистих змаганнях посів учень Федорівської ЗОШ Завацький Ярослав (вчитель Левченко А.К.). У дівчат особисте третє місце у Кучер Зоряни з Жолобненської ЗОШ (вчитель Лобащук С.Б.).

В командних змаганнях другі місця у юнаків Ярунської ЗОШ (вчитель Горблюк В.В.) та дівчат Жолобненської ЗОШ, треті – у юнаків Слободороманівської гімназії (вчитель Павлюк Ю.М.) та у дівчат Токарівської ЗОШ (вчитель Чижевський Ю.П.).

Переможці та призери змагань відзначені нагородами згідно положення про змагання.

Категорія: Спорт | Переглядів: 844 | Додав: Кира | Рейтинг: 5.0/1