19 команд ЗОШ І-ІІ ступенів прибули на проведення першості з шашок, яке проходила на базі Новоград-Волинського вищого професійного училища. Минулорічні переможці та призери підтвердили свій статус.
![](/Novunu/16rik/03-02/shashki4.jpg)
![](/Novunu/16rik/03-02/shashki5.jpg)
Команда Червоновільської ЗОШ (вчитель Іванюк М.М.) у складі Кушніренка Тимура, Авенесяна Арсена, Тартачної Ірини впевнено перемогли своїх суперників та в черговий раз стали чемпіонами району.
![](/Novunu/16rik/03-02/shashki1.jpg)
ІІ місце посіла команда Поліянівської ЗОШ (вчитель Дзюбчук В.О.), ІІІ місце - учні Гірківської ЗОШ (вчитель Пелех В.І.).
![](/Novunu/16rik/03-02/shashki2.jpg)
![](/Novunu/16rik/03-02/shashki3.jpg)
Зміна лідерів відбулася серед ЗОШ І-ІІІ ступенів, яких прибуло на змагання 17 команд.
В зустрічі за І місце команда Токарівської ЗОШ (вчитель Чижевський Ю.П.) в складі Маслова Івана, Ткачука Олександра, Букацької Наталії переконливо перемогла минулорічних чемпіонів учнів Броницькогутянської школи (вчитель Корольчук Ю.І.).
![](/Novunu/16rik/03-02/shashki6.jpg)
![](/Novunu/16rik/03-02/shashki7.jpg)
ІІІ місце посіли учні Красилівської ЗОШ (вчитель Петришин В.І.).
![](/Novunu/16rik/03-02/shashki8.jpg)
Переможці та призери змагань відзначені грамотами та грошовими заохоченнями. Чемпіони району учні Токарівської школи візьмуть участь в обласних змаганнях.
|