![](/Novunu/14rik/03-2014/2/futb4.jpg)
Змагання з міні-футболу, останній вид Спартакіади працівників ЗНЗ району, було проведено на весняних канікулах. Збірні Великомолодьківської-Токарівської, Городницької, Несолонської, Повчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та відділу освіти виборювали звання чемпіона району 2013-2014 н.р. На шляху до фіналу збірна Великомолодьківської-Токарівської ЗОШ (капітан Храбан І.С.) перемогла збірну Несолонської ЗОШ (капітан Стародуб В.В.) 7 : 0 та Городницької ЗОШ (капітан Нагірняк Б.А.) 5 : 2 і зустрілась у фіналі з командою відділу освіти (капітан Павлюк Ю.М.), яка перемогла команду Повчинської ЗОШ (капітан Ничипорчук А.М.) 4 : 2.
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/futb5.jpg)
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/futb6.jpg)
Фінал видався видовищним та багатим на голи. Обидві команди продемонстрували технічну комбінаційну гру. Жагу до перемоги виявила збірна команда Великомолодьківської-Токарівської ЗОШ, які поступаючись під час зустрічі 0 : 4 команді відділу освіти, не тільки зрівняли рахунок 4 : 4, а й влучніше пробили пенальті 4 : 2 і здобули звання чемпіонів району.
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/futb1.jpg)
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/futb2.jpg)
В зустрічі за ІІІ місце команда Повчинської ЗОШ перемогла Городницьку ЗОШ з рахунком 6 : 1.
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/futb3.jpg)
Кращим нападником турніру став вчитель Повчинської школи Корнійчук Я.П., який забив у ворота суперників 7 м’ячів.
Переможці та призери змагань відзначені грамотами відділу освіти.
|