Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на особисто-командну першість району, присвячені Дню захисника України, були проведені на базі Новоград-Волинського колегіуму 27 вересня 2017 року.
Кращі юні стрільці з 13 ЗОШ І-ІІІ ступенів району визначали найвлучніших серед юнаків та дівчат.
![](/Novunu/17rik/09/pngv1.jpg)
![](/Novunu/17rik/09/pngv2.jpg)
![](/Novunu/17rik/09/pngv3.jpg)
![](/Novunu/17rik/09/pngv4.jpg)
Перше командне місце, набравши 209 балів, посіла команда Броницькогутянської ЗОШ (вч. Корельчук Ю.І.) у складі: Хоменюк Марини, Хоменюка Віталія, Стрільця Максима.
Друге місце у стрільців з Слободороманівської гімназії – 174 бали (вч. Павлюк Ю.М.) – Гордійчук Тетяни, Возняка Анатолія, Ольшевського Ярослава.
На третьому місці команда Гульської ЗОШ – 155 балів (вч. Шевчук Р.М.) – Антонюк Анастасія, Квітченко Іван, Нестерчук Ігор.
![](/Novunu/17rik/09/pngv7.jpg)
В особистому заліку перше місце посів Нестеренко Владислав (Н.Романівська ЗОШ) – 74 бали. На другому місці Квітченко Іван з результатом 68 балів. Третє місце у Стрільця Максима – 68 залікових балів.
![](/Novunu/17rik/09/pngv6.jpg)
Серед дівчат перше місце у Хоменюк Марини – 75 балів, друге у Антонюк Анастасії – 64 бали, третє у Гордійчук Тетяни – 60 балів.
![](/Novunu/17rik/09/pngv5.jpg)
Переможці та призери змагань в особистому та командному заліках нагороджені дипломами та медалями РМО ТСОУ та грошовими відзнаками сектору сім’ї, молоді та спорту РДА.
|