Змагання з волейболу в залік районної спартакіади школярів були проведені на базі Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Потужно виступила команда юнаків Пилиповицької ЗОШ: Креховецький Денис, Левандовський Віталій, Поліщук Олександр, Лукащук Ілля, Прищепа Дмитро, Дроздюк Валерій, Голованчук Микола, Антонюк Олексій на чолі з вчителем Мерценюком В.А., яка перемогла своїх суперників з Колодянської, Киківської, Ярунської ЗОШ та в фіналі перемогла команду Гульської ЗОШ (вчитель Чечет А.В.) з рахунком 2:0. В зустрічі за третє місце учні Великомолодьківської ЗОШ (вчитель Храбан І.С.) перемогли команду Киківської ЗОШ з рахунком 2:0.
![](/Novunu/18rik/11/4/pilipovichi1.jpg)
![](/Novunu/18rik/11/4/gulsk2.jpg)
![](/Novunu/18rik/11/4/molodkiv3.jpg)
У змаганннях серед дівчат не було рівних команді Ярунської ЗОШ: Королюк Анастасія, Королюк Дарина, Карпенко Вікторія, Осипчук Ліза, Дяченко Анна, Веркович Наталія, Кручок Валентина, Лопатюк Вікторія, Скорик Вікторія (вчитель Горблюк В.В.), продемонстрували комбінаційну, атакуючу гру і перемогли своїх опонентів з Великомолодьківської, Пилиповицької та Токарівської ЗОШ (вчитель Чижевський Ю.П.) з рахунком 2:0. Зустріч за третє місце між командами Пилиповицької та Киківської ЗОШ завершилась перемогою дівчат з Кикови (вчитель Подоляк О.М.) 2:0.
![](/Novunu/18rik/11/4/jarun1.jpg)
![](/Novunu/18rik/11/4/tokariv2.jpg)
Серед команд ЗОШ І-ІІ ст. призові місця серед юнаків посіли:
1.Стрієва
![](/Novunu/18rik/11/4/strieva1.jpg)
2.Киянка
![](/Novunu/18rik/11/4/khlopci2_kijanka.jpg)
3. Велика Горбаша
![](/Novunu/18rik/11/4/khlopci_gorbasha3.jpg)
Серед команд ЗОШ І-ІІ ст. призові місця серед дівчат посіли:
1. Велика Горбаша
![](/Novunu/18rik/11/4/gorbasha1.jpg)
2. Гірки
![](/Novunu/18rik/11/4/girki2.jpg)
3. Стрієва
![](/Novunu/18rik/11/4/strieva3.jpg)
Кращими гравцями турніру визнано Креховецького Дениса та Королюк Анастасію.
|