Вітаю Вас Гість | RSS              Головна Профспілка Реєстрація Вхід
Меню сайту

План роботи відділу
План роботи відділу на тиждень

План роботи відділу на рік

Методичні видання


Сайти ЗНЗ району

http://zholobne-zosh.zt.sch.in.ua/


Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Форма входу

Підписка на новини


Підписатись на новини відділу освіти

Отримуйте всі актуальні новини на ваш e-mail
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА  ОРГАНЗІЦІЯ  ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ   

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ

РАЙОННИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ

  ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

         

 
ВОЗНЮК 
Леся Федорівна,

голова районної організації

Профспілки працівників освіти з 1989року, відмінник народної освіти УРСР, делегат V з' їзду профспілки працівників освіти і науки України. В 2003р. нагороджена знаком "Профспілкова відзнака”.

 

 

 

Профспілка освітян Новоград-Волинського району утвердилась, як окрема громадська організація,після адміністративного роз’єднання м. Новоград-Волинського і району.

З перших днів свого існування профспілка зміцнила свій установчий статус зрілою діяльністю, спрямованою на вдосконалення внутріспілкової роботи.

Будучи ініціатором активних дій на захист соціально-економічних прав та інтересів трудящих, районний    комітет профспілки завжди вбачає перспективу у розв’язанні проблем, які виникають.

Протягом усього періоду діяльності профспілкової організації, виборний орган очолювали компетентні профспілкові лідери, які забезпечували ефективне розв’язання освітянських проблем, здійснення соціально-економічного і правового захисту членів профспілки.

Зокрема, це Цвєтков Борис Йосипович  -1957-1964р.р.

Пугаков Василь Маркелович                   -1964-1974р.р.

Пісецький Анатолій Прокопович             -1974-1989р.р.

З 1989р. РК профспілки очолює Вознюк Леся Федорівна.

РК профспілки підтримував і підтримує зв’язки зі своїми лідерами минулих років, використовуючи їхній досвід роботи з людьми.

Історія профспілки співзвучна з історією країни. Але якою б вона не була, досвід роботи профспілкових організацій протягом усього періоду переконує, що лише спільними зусиллями можливо домогтися поліпшення ситуації.

Вплив профспілок всіх ланок був відчутний на подальшому розвитку освіти, удосконаленню системи народної освіти, виконанню планів розвитку загальної середньої, вищої і середньої фахової освіти, поліпшенню дошкільної  і позашкільної освіти, подальшому будівництві шкіл, дитячих садків, забезпеченню педпрацівників житлом.

Разом з господарськими органами РК профспілки, первинні профспілкові організації на місцях організовують змагання, огляди-конкурси на кращий навчальний заклад, на кращу організацію умов праці і відпочинку, на кращий навчальний кабінет, на кращу шкільну їдальню.

Належним чином вивчається, узагальнюється і впроваджється в практику роботи кращий досвід роботи вчителів та вихователів.

Значно покращилась робота з педагогічними кадрами. Зросла кількість вчителів, яким присвоєно звання "Вчитель-методист”, "Старший  вчитель”,встановлено вищу кваліфікаційну категорію.

Сьогодні президія РК профспілки координує діяльність 61 первинної профспілкової  організації, загальною чисельністю 1623 члени профспілки.

Незважаючи на гостроту соціально-економічної ситуації, освітня галузь району зберегла свій потенціал. Учительство з високим почуттям громадського обов’язку виконує свою почесну місію – навчає і виховує дітей.

Хоч протягом останніх років відбулося скорочення робочих місць, проведено реорганізацію, ліквідацію окремих закладів, проте профспілкове членство вдалося зберегти, не зменшилась кількість первинних профспілкових організацій, а навпаки – зросла.

Подальше поглиблення кризи в економічній, соціальній і фінансово-бюджетній сферах обумовило характер на напрямки роботи РК профспілки.

Дії РК профспілки, президії РК, профкомів протягом останнього періоду спрямовані на відстоювання соціально-економічних прав та інтересів працівників, підтримку  стабільності в трудових колективах, здійснення контролю за дотриманням чинного правового законодавства. Стало добрим правилом оперативно реагувати на проблеми, пов’язані з дефіцитом фінансового і матеріального забезпечення галузі.

Представляючи і захищаючи інтереси працюючих, в основу своєї діяльності президія РК профспілки поклала принцип партнерства з відділом освіти, органами державної та виконавчої влади. Спільно вирішуються питання вчасної виплати заробітної плати, оздоровлення працюючих та їх дітей, розв’язання житлово-попобутових проблем.

Профспілка активно співпрацює з депутатами всіх рівнів в напрямку збереження мережі освітніх установ.

390 педагогічних працівників безкоштовно підвозяться в школи сільської місцевості.

Заходи, що вживались президією РК профспілки дали свої результати по ліквідації заборгованості по заробітній платі, щодо здійснення  виплат по 57 статті Закону України "Про освіту”.

Співпраця в регулюванні відносин здійснюється через угоду між відділом освіти та РК профспілки та колдоговори в первинних профспілкових організаціях. Виконання взаємних зобов’язань регулярно аналізується на засіданнях колегіальних органів,заслуховуються звіти сторін про їх виконання. Цілеспрямована робота проводиться по удосконаленню колдоговірної компанії. Усі первинні профспілкові організації забезпечуються "Вісником”, в якому висвітлюються рекомендації щодо договорів, приділяється увага пропаганді правових знань, контролю за дотриманням на місцях норм трудового законодавства, захисту членів профспілки в судових органах.

Багаточисельні профспілкові організації через РК профспілки отримують газету "Профспілкові вісті”. Більш предметно ведеться робота щодо здійснення відомчого громадського контролю за виконанням законодавства про працю, охорону праці і техніки безпеки. Щорічно в закладах освіти проводяться огляди-конкурси стану умов і охорони праці.

Президія РК профспілки проводить роботу щодо зміцнення престижу й авторитету педагогічної праці. Стали традиційними конкурси "Вчитель року”, "Кращий класний керівник”, "Вихователь року”, зібрання молодих вчителів, вшанування праці педагогів-ветеранів.

Плідно і систематично здійснюється робота щодо підтримки у трудових колективах духу творчості, новаторства у праці.

Наша профспілка дбає про підвищення професіонального рівня вчителів, змістовне  дозвілля і духовний розвиток. Щорічно проводяться освітянські спартакіади, спільні учительські та учнівські туристичні зльоти, огляди художньої самодіяльності.

Профспілка освітян району неодноразово займала призові місця в обласних оглядах художньої самодіяльності.

Учительському жіночому вокальному ансамблю Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів присвоєно звання "Народний”.

У центрі уваги президії РК профспілки знаходяться також питання оздоровлення працівників галузі і їхніх дітей..

Такі напрямки профспілкової роботи сприяють фізичному гарту, психологічному здоров’ю працівників.

У нашій профспілці ще багато нерозв’язаних проблем, над якими працюємо. Пріоритетним залишається захист, гарантованих Конституцією і чинним законодавством, соціально-економічних, професійних прав і гарантій працівників освіти.

Життя вимагає неординарних дій, і наша профспілка живе і буде жити ідеями соціальної справедливості.

 

                            

Пошук

Календар
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Оголошення!


Новини по категоріях
Оголошення [869]
Семінари [169]
Інформатика [9]
Математика [12]
Фізика [14]
Хімія та біологія [23]
Позашкільна робота [246]
Дошкільна освіта [46]
Бібліотека [31]
Спорт [184]
Трудове навчання [12]
Навчально-виховна робота [61]
Українська мова та література [55]
Музичне мистецтво [3]
Початкові класи [38]
Географія, економіка [11]
Історія, правознавство [22]
Вітання [163]
Атестація шкіл та ДНЗ [18]


Перекладач сайту


Корисні сайти
 
 
 
 
 
 
 
 
 


  


Відділ освіти Новоград-Волинської районної державної адміністрації ©2009-2023


Адміністратор сайту - Ткачук Максим Анатолійович
Хостинг від uCoz
Вгору