Статистика |
![](/stat/1722108334)
Онлайн всього: 17 Гостей: 17 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2009 » Квітень » 30
28 квітня 2009 року на баз Житомирської загальноосвітньої школи №28 відбувся ІІ обласний фестиваль «Лідери Житомирщини», учасниками якого другий рік поспіль стали учні Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що гідно представили наш район серед 13 делегацій з області у номінаціях «Літературно-музично-спортивна міні-композиція», «Вікторина», «Фотографія» на актуальну для сьогодення тему «Молодь обирає
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
| |
|
|
|