18 квітня на базі Слободороманівської гімназії на розширеному засіданні районного шкільного парламенту відбувся районний конкурс учнівських електронних презентацій «Я – Громадянин», в якому взяли участь 22 творчі роботи учнів у двох вікових категоріях.
![](/Novunu/14rik/04-2014-2/val.grig-151.jpg)
В засіданні прийняли участь 14 членів комітетів РШП. Найкраща явка членів комітету «Милосердя і волонтерів» Ярунського освітянського округу, з якого прибули представники всіх шкіл округу (крім Гірківської ЗОШ І-ІІ ступенів). Не делегували жодного представника комітетів
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)