19 команд юнаків та 15 команд дівчат ЗОШ І-ІІ ступенів виборювали звання чемпіонів району 2014-2015 навчального року.
У фінальній частині змагань юнаки Дідовицької ЗОШ (вчитель Ничипорук О.П.) перемогли школярів Таращанської ЗОШ (вчитель Костюк В.В.) 2 : 0 та Яворівської ЗОШ (вчитель Фурманенко П.І.) 2 : 1 і підтвердили звання чемпіонів району, яке вони здобувають впродовж останніх років. Друге місце у команди Таращанської школи, яка перемогла ровесників з Яворівки 2 : 0.
![](/Novunu/14rik/11-2014/volejbol1.jpg)
![](/Novunu/14rik/11-2014/volejbol2.jpg)
![](/Novunu/14rik/11-2014/volejbol3.jpg)
У
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)