![](/Novunu/15rik/12-2015/vijizd1.jpg)
16 грудня 2015 року відбулася виїздна нарада з директорами шкіл з метою вивчення діяльності навчальних закладів району. Було відвідано Немильнянську ЗОШ І-ІІ ступенів, Барвинівську, Новороманівську, Федорівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Слободороманівську гімназію, а також Новороманівський і Слободороманівський ДНЗ. В рамках об'їзду керівники ЗОШ ознайомились зі станом підготовки Федорівського ДНЗ до відкриття.
![](/Novunu/15rik/12-2015/vijizd2.jpg)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)