![](/Novunu/16rik/04/sem_mistectvo1.jpg)
6 квітня на базі методичного центру відбувся районний семінар вчителів образотворчого мистецтва. Досвідом роботи з розвитку у школярів художньо-образного мислення, спостережливості, творчих здібностей, уяви поділилася вчителька образотворчого мистецтва Гірківської ЗОШ І-ІІ ступенів Роюк Лариса Олександрівна.
![](/Novunu/16rik/04/sem_mistectvo2.jpg)
Вона також підготувала електронну презентацію уроку у 6 класі на тему «Шевченко художник». На уроці Лариса Олександрівна наго
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)