З кожним роком все більше дівчачих команд беруть участь у районних змаганнях з футболу. 10 команд ЗОШ І-ІІІ ступенів виборювали звання чемпіона району з футболу серед дівчат у 2016 року.
![](/Novunu/16rik/10/futbol4.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/futbol5.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/futbol6.jpg)
Переможці групових змагань – команди Токарівської, Повчинської, Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Слободороманівської гімназії зустрілися в очних поєдинках та визначили переможців та призерів змагань. Збірна Токарівської школи (вчитель Чижевський Ю.П.)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)