Статистика |
![](/stat/1721107640)
Онлайн всього: 14 Гостей: 14 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2017 » Травень » 19
![](/Novunu/17rik/05/IMG_1520.jpg)
13 травня 2017 року біля с. Зарічани Житомирського району обласним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проходили 38 обласні змагання юних туристів-краєзнавців, які проводяться з метою патріотичного виховання школярів, пропаганди та розвитку дитячого екологічного руху, підготовки учнівської молоді до практичної краєзнавчої роботи в галузі історичних та природничих наук, обміну та розповсюдження досвіду роботи кращих краєзнавчих гуртків та професійної орієнтації молоді.
Команду нашого району представляли учні Городницької ЗОШ І-ІІІ ст., вихованці гуртка «Туризм» районного центру творчості, спорту та туризму учнівської м
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
![](/Novunu/17rik/05/dsns_052.jpg)
На майданчиках ДЮКФП 14 команд ЗОШ I-III ст. виборювали першість району з міні-футболу серед дівчат. Переможці групових поєдинків команди Суслівської, Токарівської, Чижівської ЗОШ та Слободороманівської гімназії зустрілись у фіналі, де розіграли 1-4 місця. У фіналі найвдаліше зіграли дівчата Токарівської ЗОШ: Бойко Аліна, Літвін Анастасія, Бойко Софія, Юзюк Вероніка, Карплюк Жанна, Ейсмонт Ольга, Бондарчук Марина, Тарасюк Ілона, Лукянчук Іванна( вчитель Чижевський Ю.П.) , які перемогли суперниць з Чижівської ЗОШ( 4-2), Суслівської ЗОШ (1- 0), та зіграли в нічию ( 0-0) Слободороманівськими гімназистками. Друге місце в Чижівських школярок (вчитель Шевчук О.П.), які мають у с
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
| |
|
|
|