Статистика |
![](/stat/1721103900)
Онлайн всього: 17 Гостей: 17 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2017 » Жовтень » 25
Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожна молода душа трепетно відчуває красу навколишнього світу, то як же не оспівати її, не зробити казку з отої дивовижної краси, яка тебе оточує. Тому, 20-21 жовтня 2017 року втретє юні майстри зібралися, щоб поборотися за перемогу в обласній виставці-конкурсі «Осінні фантазії». У виставці-конкурсі взяли участь 30 делегацій з 5 міст, 18 районів та 7 об’єднаних територіальних громад. Делегацію нашого району представляли учні з Киянської ЗОШ І-ІІ ст., Ярунської та Барвинівської ЗОШ І-ІІІ ст., які вибороли ІІІ загальнокомандне місце.
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
Список учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії
![](/Novunu/17rik/10/astronomija.png) ![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
25 жовтня 2017 року на базі районного методичного центру начальником відділу освіти О.А.Антипчуком було проведено колегію керівників загальноосвітніх навчальних закладів.
![](/Novunu/17rik/10/kol1.jpg)
![](/Novunu/17rik/10/kol2.jpg)
Згідно плану роботи було заслухано та обговорено наступні питання:
1. "Аналіз результативності ЗНО - 2017".
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
| |
|
|
|