Статистика |
![](/stat/1721105439)
Онлайн всього: 20 Гостей: 20 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2020 » Січень » 31
Відповідно до плану роботи Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради на 2020 рік 22-23 січня на базі Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків науково-технічного напряму на тему «Розвиток технічної творчості в умовах Нової української школи. Розробка та виготовлення радіокерованих моделей в технічних гуртках як один із перспективних напрямків розвитку дитячої технічної творчості».
![](/Novunu/19/f1.jpg)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
| |
|
|
|