1 червня 2016 року у загальноосвітніх школах району та пришкільних таборах відпочинку проведені святкові лінійки «Ми – щасливе майбутнє України!».
![](/Novunu/16rik/06/dzd20.jpg)
У цей день для дітей організовувались цікаві розваги, рухливі та пізнавальні ігри, проектні дослідження природних багатств рідного краю, спортивно-оздоровчі змагання та конкурси, а саме:
- Конкурс малюнків «Діти за мир на Землі!» (Киківська, Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Таращанська, Малоцвілянська ЗОШ І-ІІ ступенів), виготовлення плакатів (Кленівська, Курчицькогутянська ЗОШ І-ІІ ступенів), колаж малюнків «Мій рідний край – моя рідна сторона» (Новороманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
![](/Novunu/16rik/06/dzd1.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd2.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd3.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd4.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd5.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd6.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd7.jpg)
- фізкультурно-спортивні змагання «Спорт і сміх єднають всіх» (Гульська , Ярунська, Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Наталівська, Таращанська, Малоцвілянська ЗОШ І-ІІ ступенів);
![](/Novunu/16rik/06/dzd8.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd9.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd10.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd11.jpg)
- конкурси «Алло, ми шукаємо таланти», дитячої пісні «Угадай мелодію» (Великогорбашівська, Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
![](/Novunu/16rik/06/dzd12.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd13.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd14.jpg)
- заочні мандрівки «Я, Україна і моя родина» (Киківська, Несолонська, Жолобненська, Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малоцвілянська ЗОШ І-ІІ ступенів);
![](/Novunu/16rik/06/dzd15.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd155.jpg)
- проведено бібліотечні години «Поважаймо права та закони» (Жолобненська, Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Івашківська, Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів);
![](/Novunu/16rik/06/dzd16.jpg)
- проведено тематичну гру: «Європа – наш спільний дім» (Городницька, Суслівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
![](/Novunu/16rik/06/dzd21.jpg)
Учні Варварівської ЗОШ І-ІІ ступенів в цей день познайомилися з визначними місцями м. Новограда-Волинського та відвідали парк відпочинку.
![](/Novunu/16rik/06/dzd17.jpg)
![](/Novunu/16rik/06/dzd18.jpg)
Традиційно, на базі загальноосвітніх закладів району, розпочали свою роботу пришкільні табори відпочинку. З 28 травня по 10 червня у 17 таборах перебуватимуть 1300 дітей, основна кількість яких належить до соціально незахищених категорій. В планах роботи передбачено проведення виховних та спортивно-розважальних заходів, заняття в різноманітних гуртках та секціях.
З 30 травня по 10 червня 2016 року на базі 8 загальноосвітніх шкіл працюють літні мовні табори. 160 школярів удосконалюють свої знання з іноземної мови.
![](/Novunu/16rik/06/dzd19.jpg)
|