14 червня 2016 року на базі районного методичного центру відбулася чергова нарада завідувачів ДНЗ.
![](/Novunu/16rik/06/1.jpg)
В ході наради були висвітлені і обговорені питання проведення оздоровлення дітей та попередження дитячого травматизму в дошкільних закладах влітку 2016 року, дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей в дитячих садках, організація роботи з профілактики захворюваності вихованців.
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)