14 червня 2016 року на базі районного методичного центру відбулася чергова нарада завідувачів ДНЗ.
![](/Novunu/16rik/06/1.jpg)
В ході наради були висвітлені і обговорені питання проведення оздоровлення дітей та попередження дитячого травматизму в дошкільних закладах влітку 2016 року, дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей в дитячих садках, організація роботи з профілактики захворюваності вихованців.
![](/Novunu/16rik/06/2.jpg)
Начальник відділу освіти Антипчук О.А. довів до відома рейтинг результативності роботи управлінь та відділів освіти області, зупинившись на позиціях дошкільної освіти (охоплення дітей 3-5 років дошкільною освітою у ДНЗ та кількість дітей на 100 місцях). Він зазначив, що першочерговим завданням у дошкільній освіті району є: розвиток мережі дошкільних навчальних закладів шляхом відкриття додаткових груп відповідно до потреб населення, переведення дитячих садків на повноцінний режим роботи з організацією харчування, забезпечення їх сучасними меблями, спортивним обладнанням, іграшками, іншими засобами навчання і виховання, створення комфортних та безпечних умов перебування дітей, надання якісних освітніх послуг.
![](/Novunu/16rik/06/3.jpg)
Детальний аналіз охоплення дітей дошкільною освітою зробила методист РМЦ Гопанчук В.В. Спільно із завідувачами було обговорено питання максимального залучення дітей до здобуття відповідної освіти саме у дитячих садках.
![](/Novunu/16rik/06/4.jpg)
Крім того на нараді було розглянуто підготовку дошкільних навчальних закладів до нового навчального року.
![](/Novunu/16rik/06/5.jpg)
Завідувачам ДНЗ по всіх розглянутих питаннях були надані відповідні доручення.
|