Районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, на особисто-командну першість, присвячених 72 річниці Перемоги над нацистами у Другій світовій війні були проведені на базі Новоград-Волинського колегіуму.
![](/Novunu/17rik/04/tsou1.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/tsou2.jpg)
Учасники виконували по 10 пострілів з дистанцій 10 м.
![](/Novunu/17rik/04/tsou3.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/tsou4.jpg)
Влучними пострілами відзначились команда Гульської ЗОШ (вчитель Шевчук Р.М.) Коржицька Лілія, Мокрицький Руслан, Мулько Іван – вибили 195 балів.
На другому місці учні Великомолодьківської ЗОШ (вчитель Храбан І.С.) Новорок Марина, Данильчук Микола, Сапожник Олександр – мають у своєму активі 158 залікових балів.
Третє місце у школярів Броницькогутянської ЗОШ (вчитель Корольчук Ю.І.) Овчаренко Тетяни, Васильчука Сергія, Литвинчука Олександра - 128 балів.
![](/Novunu/17rik/04/tsou7.jpg)
В особистих змаганнях перші місця посіли учні Гульської ЗОШ I-III ступенів: Коржицька Лілія (71б.) і Мокрицький Руслан (69б.). Друге місце серед дівчат у Апостол Карини з Городницької ЗОШ (50б.). У юнаків на другому місці Данильчук Микола – Великомолодківська ЗОШ. Третє місце в учнів Броницькогутянської ЗОШ Овчаренко Тетяни (35б.) і Васильчука Сергія (62б.).
![](/Novunu/17rik/04/tsou5.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/tsou6.jpg)
Переможці та призери змагань в особливому та командному заліку нагороджені грамотами та медалями районно-міської організації ТСОУ.
|