Статистика |
![](/stat/1721104800)
Онлайн всього: 40 Гостей: 40 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2017 » Квітень » 26
Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») було проведено на базі Новороманівської ЗОШ I-III ступенів. В змаганнях гри взяли участь команди Барвинівської, Гульської, Городницької, Новороманівської, Орепівської, Суслівської та Чижівської ЗОШ.
![](/Novunu/17rik/04/sokil3.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil7.jpg)
На відкритті учасників гри привітали директор Новором
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 583 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Кира | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 26.04.2017 | Автор матеріалу: Горбовський В.П., методист РМЦ | Комментарі (0) |
«Хто володіє інформацією, той володіє світом» – ці слова Уїнстона Черчілля стали девізом команди юних журналістів «ТВ-ікс», що представляла Житомирську область на ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних журналістів (ВТЮЖ), який проходив з 19 по 23 квітня в Сумській гімназії №1. Його проводять щорічно за ініціативою Міністерства освіти та Інституту модернізації і змісту освіти. Організаторами турніру є телеканал «Тоніс» та Сумський державний університет. Мета такого заходу – виявити креативну та творчу молодь, яка прагне стати журналістами, розвивати свої здібності, вчиться критично мислити й аналізувати інформацію. Оцінювало учасників журі з професійних журналістів, викладачів університету.
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
Формування екологічної свідомості, екологічного стилю мислення, екологічної культури і екологічної етики людини відбувається протягом усього життя, на всіх ступенях освіти та інформації – від дитячого садка до середньої та вищої школи, від гуртка, листівки до засобів масової інформації. Екологічна освіта та виховання учнів навчальних закладів Новоград-Волинського району спрямована на формування особистості, яка у повсякденному житті дотримується норм екологічно грамотної поведінки та підтримує практичні дії держави щодо захисту довкілля.
Всі школи району беруть активну участь у Всеукраїнських та регіональних масових еколого-натуралістичних заходах. За підсумками обласного етапу
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 534 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Кира | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 26.04.2017 | Автор матеріалу: Лопатюк В.Г., методист РМЦ | Комментарі (1) | |
|
|
|