Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») було проведено на базі Новороманівської ЗОШ I-III ступенів. В змаганнях гри взяли участь команди Барвинівської, Гульської, Городницької, Новороманівської, Орепівської, Суслівської та Чижівської ЗОШ.
![](/Novunu/17rik/04/sokil3.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil7.jpg)
На відкритті учасників гри привітали директор Новороманівської ЗОШ Надієвець П.І. та представник міськвійськомату Воловик В.В. Головний суддя змагань – Горбовський В.П. оголосив порядок проведення змагань.
![](/Novunu/17rik/04/sokil2.jpg)
Школярі змагалсь в конкурсах: пісні і строю «Впоряд», знавців історії «Відун», медицини «Рятівник». Також змагались у стрільбі з пневматичної гвинтівки та долали смугу перешкод.
![](/Novunu/17rik/04/sokil8.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil9.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil10.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil11.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil12.jpg)
Показали найкращу підготовку і заслужено перемогла команда учнів Городницької ЗОШ у складі: Шевчука Івана, Чернатевича Артема, Лопатюк Ірини, Радчук Аліни, Кучера Андрія, Клима Валентина, Марчука Анатолія, Яшина Владислава. Готувала команду читель предмету «Захист Вітчизни» Поліщук А.В.
![](/Novunu/17rik/04/sokil4.jpg)
Друге місце – у школярів Гульської ЗОШ (вчитель Шевчук Р.М.). Замкнула трійку призерів команда Барвинівської ЗОШ (читель Дмитренко В.С.).
![](/Novunu/17rik/04/sokil5.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil6.jpg)
Підсумковий протокол
районного етапу дитячо-юнацької
військово-патріотичної гри «Сокіл-2017»
![](/Novunu/17rik/04/sokil1.jpg)
Переможців і призерів в особистих змаганнях зі стрільби серед юнаків та дівчат і у загальному заліку нагороджено грамотами районно-міської організації ТСОУ (голова Бучинський Д.О.).
![](/Novunu/17rik/04/sokil17.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil13.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil14.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil15.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/sokil16.jpg)
Побажаємо команді Городницької ЗОШ успіхів в обласних стартах.
|