![](/Novunu/2011_05/Koseniv.png)
У світлиці Косенівської ЗОШ регулярно проводяться екскурсії не тільки для учнів школи, а й для жителів села та гостей, проводяться українські вечорниці з використанням наявних експонатів. ![](/Novunu/2011_05/ssw4701.jpg)
Музей створено в 1992 році. Метою його створення було ознайомлення учнів з надбанням національної культури, що були виплекані протягом століть українським народом. Відродження духовних традицій, народних звичаїв, моральних засад, осмислення минулого, пізнання витоків своєї культури та історії.
![](/Novunu/2011_05/ssw47od.jpg)
Керівник музею: Садовник Т.Л. На базі музею створено «Етнографічний гурток». Члени гуртка весь час займаються пошуковою роботою. Діти розшукують старожителів села, від них дізнаються і записують про минуле нашого краю, збирають та описують не тільки старовинні речі побуту, а й одяг, різноманітні вишивки, твори мистецтва (картини, ікони). Кожний похід приносить якусь цікаву знахідку.
![](/Novunu/2011_05/ssw47tp.jpg)
![](/Novunu/2011_05/ssw47gw.jpg) Екскурсоводи регулярно проводять екскурсії не тільки для учнів школи, а й для жителів села та гостей школи, про що свідчить книга «Відгуків та пропозицій» музею.
|