Статистика |
![](/stat/1721105292)
Онлайн всього: 24 Гостей: 24 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2011 » Квітень » 20
Вітаємо! Збірну команду вчителів району з волейболу з перемогою в зональних обласних змаганнях.
![](/Novunu/2011_04/volejbol1.jpg)
Команда вчителів району в складі: Недзельського О.В. – вчитель Барвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
Категорія: Спорт | Переглядів: 647 | Додав: Кира | Дата: 20.04.2011 | Автор матеріалу: Горбовський В.П. | Комментарі (0) |
19 квітня 2011 року на базі районного методичного центру була проведена інструктивна-методична нарада начальників пришкільних таборів та кухарів. В роботі наради взяли участь представники райСЕС та управління статистики. В ході наради були обговорені питання:
- планування виховної роботи в таборі;
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
У 2011 році на території району планується організувати роботу 21 пришкільного табору, в яких оздоровити 1621 дитину (34% від загальної кількості ). З метою належної організації літньої оздоровчої кампанії у 2011 році відділом освіти вжито ряд заходів:
- питання оздоровлення заслуховувалося на колегії відділу освіти 21.01.11 р., в ході якої проаналізовано підсумки оздоровлення учнів у
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
Що може бути кращим для становлення особистості, ніж відчуття успіху й власної значущості від результатів своєї праці. Сучасні умови життя вимагають від людини вміння творчо мислити, приймати нестандартні рішення. Саме на формування такої особистості спрямований метод проектів. ![](/Novunu/2011_04/gorodn1.jpg)
«Проектне навчання як умова розвитку пізнавальних інтересів у початковій школі» за такою темою пройшов семінар-практикум для вчителів початкових класів у Городницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. У семінарі взяли участь 35 вчителів початкових класів шкіл району.
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
![](/Novunu/2011_05/Koseniv.png)
У світлиці Косенівської ЗОШ регулярно проводяться екскурсії не тільки для учнів школи, а й для жителів села та гостей, проводяться українські вечорниці з використанням наявних експонатів. ![](/Novunu/2011_05/ssw4701.jpg)
Музей створено в 1992 році. Метою його створення було ознайомлення учнів з надбанням національної культури, що були виплекані протягом століть українським народом. Відродження духовних традицій, народних звичаїв, моральних засад, осмислення минулого, пізнання виток
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
![](/Novunu/2011_05/golovna.png) В Броницькогутянській ЗОШ І-ІІІ ступенів діє з 1978 року кімната історії села Броницька Гута та з 2006 року світлиця українського побуту.
В кімнаті історії села зібрані експонати: • Історія села.
• Наш земляк Герой Радянського Союзу Жайворон В.Г. <
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
. Слід відзначити роботу педагогічного колективу Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів по проведенню занять на фольклорну тематики у «Бабусиній світлиці». |
![](/Novunu/2011_05/Fedorivka.png)
Неоціненний матеріал часів Великої Вітчизняної війни зібрано Заслуженим пошуковцем України, вчителем української мови та літератури Федорівської ЗОШ М.В.Пінчуком. При музеї даної школи діє учнівська група «Пошук-6», яка веде листування з архівами, військкоматами, рідними загиблих воїнів, а також – запис спогадів ветеранів війни та праці. Жителів села. Музей засновано в 1984 році, отримано свідоцтво про відомчу реєст
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
.. . Значний внесок у вихованні підростаючого покоління в дусі любові до Батьківщини становить робота шкільного музею Орепівської ЗОШ. Керівник Петрук М.Д. Музей створено та засновано 8 травня 1999 року.
|
![](/Novunu/2011_05/Gorodnitca.png)
Оригінальні пам’ятки історії, культури, побуту зібрано у фондах історико-краєзнавчого музею Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Музей став місцем проведення зустрічей з цікавими людьми, історико-краєзнавчих вечорів, виставок. Керівник музею Васильчук В.М.
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
![](/Novunu/2011_05/Jarunska.png)
Тематично-експозиційний план Ярунського шкільного історико-краєзнавчого музею естетично оформлений, технічно оснащені експозиції, які постійно оновлюються та доповнюються, ведеться облік музейних предметів, акти прийому-видачі експонатів, книга обліку відвідувачів, екскурсій, масових заходів, навчальних занять, книга відгуків. Керівник музею: Горблюк А.В.
. ![](/Novunu/2011_05/Jarunskij1.png)
Музей складається з двох відділів: краєзнавчий та історичний. В краєзнавчому відділі зібрані матеріали народних промислів, предмети повсякденного вжитку, одяг.
.
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
| |
|
|
|