![](/Novunu/15rik/12-2015/volej1.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej2.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej3.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej4.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej17.jpg)
Переможці зональних змагань з волейболу команди юнаків Городницької, Барвинівської, Орепівської, Пилиповицької, Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Слободороманівської гімназії розіграли звання чемпіона в просторому залі Пилиповицької школи.
Команда Городницької ЗОШ (вчитель Ксенз О.А.) впевнено перемогла команди Пилиповицької та Токарівської ЗОШ з рахунком 2 : 0. У другій підгрупі гімназисти (вчитель Павлюк Ю.М.) також з рахунком 2 : 0 перемогли суперників з Барвинівської та Орепівської шкіл. У фіналі більш досвідчена команда Городницької школи святкувала перемогу (2 : 0). У зустрічі за ІІІ місце школярі Токарівської ЗОШ (вчитель Чижевський Ю.П.) виграли у волейболістів з Барвинівки (2 : 0).
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej5.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej6.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej7.jpg)
У дівчат у фінальну частину потрапили команди Броницькогутянської, Киківської, Колодянської, Токарівської, Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Слободороманівської гімназії.
Команда Броницькогутянської ЗОШ (керівник гуртка Шостак І.В.), на шляху до фіналу, перемогла дівчат з Колодянської (2 : 0) та Киківської (2 : 1) шкіл. Токарівські волейболістки (вчитель Чижевський Ю.П.) зустрілися з суперницями зі Слободороманівської гімназії (2 : 0) і Ярунської школи (2 : 1).
У фіналі гостра боротьба точилася впродовж всієї зустрічі і лише в третій партії перемогу виборола команда з Броницької Гути.
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej8.jpg)
Зустріч за третє місце між командами Киківської (вчитель Подоляк О.М.) та Ярунської шкіл закінчилася перемогою дівчат з Кікови (2 : 1).
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej9.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej10.jpg)
Серед школярів ЗОШ І-ІІ ступенів перемогу святкували юнаки Таращанської ЗОШ (вчитель Костюк В.В.), друге місце у школярів Великогорбашівської ЗОШ (вчитель Денисюк М.П.). У трійку призерів потрапили учні Кленівської ЗОШ (вчитель Ковальчук О.А.).
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej11.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej12.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej13.jpg)
Серед дівчат найкраще зіграли та посіли І місце волейболістки Кленівської ЗОШ. Друге та третє місця розділили відповідно команди Гірківської ЗОШ (вчитель Пелех В.І.) та Яворівської ЗОШ (вчитель Фурманенко П.І.).
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej14.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej15.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015/volej16.jpg)
Переможці та призери змагань відзначені грамотами та грошовими заохоченнями.
|