Переможці зональних змагань з футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ступенів команди: Городницької, Киківської, Косенівської, Пилиповицької, Чижівської ЗОШ та Слободороманівської гімназії прибули в Пилиповичі для проведення фінальної частини змагань.
![](/Novunu/14rik/10-2014/futbol4.jpg)
Без поразок провели попередні зустрічі юні футболісти Городницької ЗОШ (вчителі Нагірняк Б.А., Ксенз О.А.), які перемогли своїх суперників з Киківської ЗОШ (4 : 1), Слободороманівської гімназії (1 : 0), а також Пилиповицької ЗОШ (вчитель Марцинюк В.А.), що здобули перемогу над командою Чижівської та Косенівської ЗОШ з одноковим рахунком 1 : 0.
У фіналі рівна, напружена гра точилась протягом двох таймів, але закінчилась з рахунком 0 : 0. Післяматчеві пенальті краще пробили господарі учні Пилиповицької ЗОШ 4 : 2 та святкували перемогу.
![](/Novunu/14rik/10-2014/futbol1.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/futbol2.jpg)
В зустрічі за третє місце команда Косенівської ЗОШ (вчитель Сайчук О.А.) також у післяматчевих пенальті перемогла гімназистів зі Слободи Романівської.
![](/Novunu/14rik/10-2014/futbol3.jpg)
Переможці та призери змагань відзначені грамотами та грошовими заохоченнями.
![](/Novunu/14rik/10-2014/futbol5.jpg)
|