Статистика |
![](/stat/1721104561)
Онлайн всього: 28 Гостей: 28 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2014 » Жовтень » 02
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_17.jpg)
Вдало і цікаво пройшли у нашому освітньому окрузі заходи до Дня фізкультурника України та до Всесвітнього Дня туризму. Так 16 вересня відбувся одноденний вело похід екологічною стежкою Піщівського лісництва (протяжність маршруту біля 40 км), в якому взяли участь учні Средньодеражнівської, Дідовицької, Калинівської та Піщівської шкіл, всього 34 учні та 7 учителів, керівників команд. Дуже цікавою була мандрівка: проблем – мінімум (всього один прокол колеса), а задоволення – МАКСИМУМ!
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
|
1 жовтня відбувся оглядовий виїзд з директорами шкіл до ЗОШ району з питань ознайомлення з діяльністю навчальних закладів, початку навчального року і підготовки до зими. Начальник відділу освіти О.А.Антипчук та заступник начальника В.П. Андрощук разом 20 директорами відвідали Наталівську, Чижівську, Малоцвілянську та Городницьку школи.
![](/Novunu/14rik/10-2014/zosh1.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/zosh2.jpg)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
| |
|
|
|