![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_17.jpg)
Вдало і цікаво пройшли у нашому освітньому окрузі заходи до Дня фізкультурника України та до Всесвітнього Дня туризму. Так 16 вересня відбувся одноденний вело похід екологічною стежкою Піщівського лісництва (протяжність маршруту біля 40 км), в якому взяли участь учні Средньодеражнівської, Дідовицької, Калинівської та Піщівської шкіл, всього 34 учні та 7 учителів, керівників команд. Дуже цікавою була мандрівка: проблем – мінімум (всього один прокол колеса), а задоволення – МАКСИМУМ!
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_1.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_2.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_3.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_4.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_5.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_6.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_7.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_8.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_9.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_10.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_11.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_12.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_13.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_15.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_16.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/velo_den_14.jpg)
А у суботу 27 вересня на базі Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся тренувальний збір юних туристів Калинівської, Дідовицької та Піщівської шкіл. Навчання проводив досвідчений ентузіаст туризму у Новоград-Волинському районі Юрій Миколайович Гнап. По завершенню навчання команди вище згаданих шкіл у складі 4-ох осіб позмагалися у доланні туристичної смуги перешкод. Переможцями стали юні туристи Дідовицької ЗОШ І-ІІ ст., другими були досвідчені наші друзі із Калинівської ЗОШ І-ІІ ст., а третіми – ми, туристи із Піщева. Все пройшло дуже цікаво і динамічно. Головне – всі учасники були дуже задоволені, зміцнили дружбу між собою, зав’язали нові знайомства. А як закінчилися змагання, то сили юним підкорювачам майбутніх вершин відновила справжня туристична каша, з салом, тушківкою і димом. Все, як належить…
Побажаємо ж юним туристам зростати здоровими, міцними та успішно здолати ще не одну перешкоду як у навчанні, так і у подальших мандрівках та змаганнях.
|