05 квітня 2017 року на базі Палацу дітей та молоді м. Новоград-Волинського відбулося виїзне засідання обласної ради старшокласників, яке передбачало участь у Молодіжному КВЕСТІ – 2017 «Мова єднання».
У заході взяла участь команда учнів Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/17rik/04/kv13.jpg)
КВЕСТ передбачав відвідування учнями 6 станцій, на яких проводились тематичні заходи.
На станції «З Кобзарем у серці» біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбулася вікторина «Пам’яті Кобзаря» та декламування рядків «Заповіту» Т.Г.Шевченка.
![](/Novunu/17rik/04/kv1.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/kv2.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/kv5.jpg)
Біля пам’ятного знаку на вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи було призначено заходи станції «Дзвони Чорнобиля». Учні подивились флеш-моб «Дзвони Чорнобиля» та активно взяли участь у акції по посадці дерев «Дерево життя». Тепер у сквері біля зазначеного пам’ятного знаку з багатьох дерев, висаджених учасниками КВЕСТу є і 5 горобин, висаджених ученицями Городницької команди.
![](/Novunu/17rik/04/kv8.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/kv9.jpg)
На станції «Пам'ять серця» прослухали виступ голови міської спілки воїнів-інтернаціоналістів Ю.М.Шевчука.
![](/Novunu/17rik/04/kv3.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/kv4.jpg)
На станції «Сила нескорених» складали обітницю зі свічками та вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної сотні.
На станції «Крок до успішності» взяли участь в акції « Я обираю здоров’я», переглянули виступи агітбригад студентської молоді міста та скуштували фіточаї.
![](/Novunu/17rik/04/kv6.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/kv7.jpg)
Лідерами учнівського самоврядування міста також була представлена екскурсія за проектом «Марш миру».
На станції «Мова єднання» біля пам’ятника Лесі Українки разом з лідерами учнівського самоврядування області взяли участь в танцювальному флеш-мобі «Мова єднання».
В центрі дитячої творчості переглянули соціальну міні постановку на тему попередження участі підлітків та молоді в групі «Синій кит». Учасники квеста мали можливість взяти участь в імпровізаціях та спробувати себе в ролі «мами підлітка» та «психолога». Для підведення підсумків насиченого та цікавого дня було запропоновано намалювати свої враження та скласти їх в загальну панораму.
![](/Novunu/17rik/04/kv10.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/kv11.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/kv12.jpg)
|