![](/Novunu/15rik/03-2015/3.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/4.jpg)
26 березня 2015 року на базі районного методичного центру відбулася чергова нарада завідувачів ДНЗ. В роботі наради взяли участь головний спеціаліст відділу освіти Ващенко Н.П., провідний спеціаліст відділу освіти Шокур К.Д. та представник Новоград-Волинського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Пасічник Л.В.
![](/Novunu/15rik/03-2015/2.jpg)
Наталія Петрівна Ващенко познайомила присутніх з порядком атестації у 2014-2015 н.р. педагогічних працівників, зокрема завідувачів та вихователів дошкільних закладів. Також вона надала роз'яснення щодо приведення у відповідність особових справ працівників та звернула увагу на оформлення наказів з кадрових питань.
![](/Novunu/15rik/03-2015/1.jpg)
Методист РМЦ Гопанчук В.В. довела до присутніх новий Порядок державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.
![](/Novunu/15rik/03-2015/5.jpg)
Пасічник Л.В. наголосила на дотримання Санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей». Вона попередила про небезпеку поширення харчових отруєнь і кишкових інфекцій у весняно-літній період.
![](/Novunu/15rik/03-2015/6.jpg)
Під час робочої зустрічі також було обговорено питання роботи консультативних пунктів для батьків дошкільників, стан дотримання Інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах та проаналізовано захворюваність вихованців за І кв.2015 року.
|