Статистика |
![](/stat/1721105153)
Онлайн всього: 30 Гостей: 30 Користувачів: 0 |
Підписка на новини |
![](//osvita-novog.at.ua/menu/RSS/rss1.png )
|
|
Головна » 2015 » Березень » 30
Змагання з міні-футболу серед працівників ЗНЗ району, присвячені 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні були проведені під час шкільних канікул на міському стадіоні «Авангард».
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/futbol4.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/futbol5.jpg)
Команда відділу освіти (капітан Павлюк Ю.М.) показавши відмінну технічну та тактичну підготовку, перемогла своїх суперників з Чижівської (6:0), Токарівської (4:2), Городницької (3:1) шкіл і завоювала звання чемпіонів району.
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/futbol1.jpg)
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
Категорія: Спорт | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 704 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Кира | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 30.03.2015 | Автор матеріалу: Горбовський В.П., методист РМЦ | Комментарі (0) |
По 17 команд ЗОШ І-ІІ та І-ІІІ ступенів зібрали районні змагання з шашок, що проводились на базі вищого професійного училища.
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/shakhi7.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/shakhi8.jpg)
Впевнено провели попередні та фінальні ігри учні Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Потайчук М.Л.) Іванюк Діана, Іванчук Андрій, Кушніренко Тимур, переконливо перемагаючи своїх суперників. Лише команді Поліянівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Дзюбчук В.О.) у складі Якимчука Івана, Шевчука Максима, Сінельник Сніжани, що посіла друге місце, вдалося зіграти внічию з чемпіонами району. Третє місце у школярів Гірківської ЗОШ І-ІІ ступенів Бойка
...
.
![](/2/detalnishe_knopkagif.gif)
Категорія: Спорт | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/pereglyad.png) Переглядів: 747 | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/dodav.png) Додав: Кира | ![](//osvita-novog.at.ua/Novunu/data.png) Дата: 30.03.2015 | Автор матеріалу: Горбовський В.П., методист РМЦ | Комментарі (0) | |
|
|
|