Змагання з міні-футболу серед працівників ЗНЗ району, присвячені 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні були проведені під час шкільних канікул на міському стадіоні «Авангард».
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/futbol4.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/futbol5.jpg)
Команда відділу освіти (капітан Павлюк Ю.М.) показавши відмінну технічну та тактичну підготовку, перемогла своїх суперників з Чижівської (6:0), Токарівської (4:2), Городницької (3:1) шкіл і завоювала звання чемпіонів району.
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/futbol1.jpg)
Друге місце посіла команда Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Пужаєв С.І.), яка перемогла команди Чижівської (3:0) і Токарівської (3:1) шкіл.
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/futbol2.jpg)
На третьому місці завершили змагання вчителі Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Чижевський Ю.П.), що перемогли колег з Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з рахунком 5:1.
![](/Novunu/15rik/03-2015/2/futbol5.jpg)
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти та відзначені грошовими винагородами райкому профспілки працівників освіти.
|