Кожна пора року по-своєму здається казковою. Серед такої краси важко не творити. Це оспіваний край Лесі Українки, де міфічні образи зустрічаються з реальними. Кожна творча робота – це ніби сторінка казкової природи.
Керівники гутків: Данюк Вікторія Вікторівна, Семенишина Тетяна Володимирівна, Остапчук Ірина Григорівна, Андрійчук Наталія Тарасівна, Ляхович Зінаїда Миколаївна, Савчук Тетяна Антонівна вчать бачити прекрасне у природі, складаючи композиції з різнокольорових стрічок, створюючи народні іграшки, в’яжучи крючком та спицями, шиючи м’яку іграшку, вишиваючи рушники та картини. А нещодавно ми навчились спілкуватись з звичайними шматочками шкіри і створювати з них образ, сповнений змістом і красою. Повірте, створені зі шкіри маки, ромашки – як живі.
Фантазія та свіжий погляд на природу наших вихованців допомагають їм створювати подібні шедеври, які високо оцінило журі на виставці-конкурсі «Поліські візерунки» 17-18 жовтня 2014 року в м. Житомирі. Учні Наталівської, Гульської, Киянської, Пилиповицької шкіл підготували творчі роботи по напрямках: вишивка (рушники, картини); вироби з тканини, шкіри, штучні квіти; іграшка (народна лялька, м’яка іграшка); в’язання (техніки макраме, фріволіте, в’язання спицями та гачком) достойно демонстрували свої теоретичні знання та віртуозно виконували творчі практичні завдання. Як результат з 27 делегацій районів та міст (177 учасників), наша команда здобула 2 загальнокомандне місце.
ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ:
Абсолютну перемогу в секції – макраме, отримала учениця 7 класу Наталівської ЗОШ І-ІІ ст. Лущан Ніна
І місце в секції "В’язання крючком", отримала учениця 8 кл. Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Яворська Лідія
ІІ місце в секції "Вироби з тканини" отримала вихованка РЦТСТУМ Мельник Тетяна.
ІІІ місце в секції "В’язання спицями", отримала учениця 8 кл. Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ст. Дереженко Руслана.
Диплом «За знання українського фольклору» в секції "Народна лялька" отримала учениця 8 класу Киянської ЗОШ І-ІІІ ст. Мельник Тетяна.
Ляхович З.М., методист РЦТСТУМ
|