Обласна виставка-конкурс «Веселковий дивосвіт»
Україна багата своїми звичаями, традиціями, ремеслами, які є безцінною духовною скарбницею українського народу. Це і декоративний розпис, який являє собою світ краси і поетичного осмислення навколишньої природи, у якому різні орнаментальні мотиви поєднуються із зображенням рослин, тварин і людей, які є як реальними, так і народженими творчою уявою та фантазією народних художників. Бісерне рукоділля- одне із самих улюблених і модних видів народного рукоділля, яке доступне всім. Бісером прикрашають одяг і предмети сучасного інтер'єру, з нього виготовляють чарівні прикраси та аксесуари. Світ бісеру можна порівняти з казковою країною, де набираються радості, доброї енергії і настрою на довгий час. В наш час великою популярністю користуються вироби з глини, тіста, пластиліну. Ці вироби не лише зберігають минуле, вони змінюються та розвиваються разом з людством. З'являються новітні технології та матеріали, змінюється життя людей, а маленькі шматочки глини, зігріті дбайливими руками майстрів, вбирають в себе почуття та настрої і нібито оживають, перетворюючись на чарівні глечики, горщики, панно та веселі дрібнички.
14-15 листопада 2014 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради відбулася 7 обласна виставка-конкурс декоративно-прикладної творчості «Веселковий дивосвіт». У заході взяли участь 25 делегацій із 20 районів та 5 міст Житомирщини
Особливістю цьогорічного конкурсу є те, що діти на початку виставки-конкурсу писали листи воїнам АТО, в яких виражали свою вдячність їм за те, що вони ціною свого життя захищають кордони нашої Вітчизни і вірять, що Україна переможе.
На розгляд журі конкурсні роботи були представлені в 7 номінаціях:розпис по дереву, розпис на склі, батик, об'ємні композиції (бісероплетіння), настінні панно (бісероплетіння), просторова скульптура (ліплення), настінні панно (ліплення).
Відповідно до програми виставки-конкурсу учасники представляли виготовлені власноруч вироби, виконували практичне завдання і вміло захищали свої роботи. Журі відмітили високий рівень виконання конкурсних робіт, завершеність та практичну спрямованість виконання практичних завдань і гарну підготовку до захисту всіх учасників виставки-конкурсу.
Наша делегація РЦТСТУМ отримала 6 загальнокомандне місце.
Учениця 9 класу Киянської ЗОШ І-ІІІст. Ляхович Ірина нагороджена дипломом І-го ступеня.
![](/Novunu/14rik/11-2014/uchenicja_9kl.kijanskoji_zosh_i-iiist.ljakhovich_i.jpg)
![](/Novunu/14rik/11-2014/batik_ljakhovich_irina.jpg)
учениця 10 кл. Киянської ЗОШ Герасимчук Леся з творчою роботою (розпис на склі)
![](/Novunu/14rik/11-2014/uchenicja_10_kl-kijanskoji_zosh_gerasimchuk_lesja_.jpg)
учениця 5кл. Чижівської ЗОШ І-ІІІст. Массан Софія з творчою роботою -ліплення(настінне панно)
![](/Novunu/14rik/11-2014/uchenicja_5kl-chizhivskoji_zosh_i-iiist-massan_sof.jpg)
Учениця 8 кл. Стрієвської ЗОШІ-ІІІст.Недзельська Катерина з творчою роботою (бісероплетіння)
![](/Novunu/14rik/11-2014/uchenicja_8_kl-strievskoji_zoshi-iiist.nedzelska_k.jpg)
Учениця 10 кл. Суслівської ЗОШ І-ІІІстМаліновська Дарья з творчою роботою (бісероплетіння-настінне панно)
![](/Novunu/14rik/11-2014/uchenicja_10_kl-suslivskoji_zosh_i-iiistmalinovska.jpg)
Скиба Дарина учениця 10 кл. Пилиповицької ЗОШ І-ІІІст.(творча робота-розпис по дереву)
![](/Novunu/14rik/11-2014/skiba_darina_uchenicja_10_kl-pilipovickoji_zosh_i-.jpg)
Учениця 10кл.Токарівської ЗОШ І-ІІІст. з творчою роботою
![](/Novunu/14rik/11-2014/uchenicja_10kl.tokarivskoji_zosh_i-iiist-z_tvorcho.jpg)
![](/Novunu/14rik/11-2014/rozpis_na_skli.jpg)
![](/Novunu/14rik/11-2014/lipka-nastinne_panno.jpg)
![](/Novunu/14rik/11-2014/lipka-prostorova_skulptura.jpg)
|