Оглядові концерти учасників фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлини Звягельщини-2014» з Киківської та Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів показали ріст активності, виконавської майстерності, сценічної культури художніх колективів та окремих виконавців.
Новими «перлинками» визнано:
- Павлюка Олександра, учня 7 класу Суслівської школи (вокал),
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl1.jpg)
- вокальний ансамбль учнів 2-8 класів Киківської школи,
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl2.jpg)
- вокальний ансамбль учнів 3-7 класів Суслівської школи.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl3.jpg)
Чистоту інтонації, злагодженість вокальних партій яскраво продемонстрував дует у складі Мельник Анни, учениці 10 класу і Бучинської Анни, учениці 11 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl4.jpg)
З новим репертуаром виступила учениця 7 класу Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Клочко Даша (вокал).
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl5.jpg)
Вперше участь у фестивалі взяла Ключник Карина, учениця 5 класу Киківської ЗОШ І-ІІІ ступені (вокал).
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl6.jpg)
Порадував своїм виступом Матвійчук Артем, учень 7 класу Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який майстерно розповідав гуморески.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl7.jpg)
Танцювальний колектив «Киківчаночка» представив на огляд два нових танці: єврейський танець «Хава нагіла» і український стилізований танець «Василина».
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl8.jpg)
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl9.jpg)
Яскраві враження залишив по собі виступ вокального ансамблю вчителів та батьків учнів Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який професійно виконав дво- та триголосі вокальні твори.
![](http://osvita-novog.at.ua/Novunu/14rik/03-2014/perl10.jpg)
Міцного всім здоров’я, мирного неба і нових творчих злетів. Нехай цвітуть сади, співають і танцюють діти. Нехай щасливою і багатою буде наша рідна Україна.
|