О, музико!
Чарівних звуків ти ріка безмежна….
Сонячного квітневого дня, 14 квітня 2016 року, в Палаці культури імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського відбувся заключний концерт районного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлини Звягельщини-2016». До уваги глядачів було представлено цікаві виступи юних вокалістів, танцюристів, гумористів та хористів.
![](/Novunu/16rik/04/perlini37.jpg)
Після урочистого звучання фанфар поетичними словами про чарівність звуків музики заключний концерт фестивалю розпочинає директор РЦТСТУМ Валентина Миколаївна Подкаура.
![](/Novunu/16rik/04/perlini1.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini2.jpg)
Вокальний ансамбль «Радість» Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів піднесено, на одному диханні виконує твір «О, музико!».
![](/Novunu/16rik/04/perlini3.jpg)
Ведучі концерту, а це учні Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Майданович Яна (10 клас) і Глущенко Михайло (11 клас), урочисто запрошують на сцену різні творчі колективи та окремих виконавців.
![](/Novunu/16rik/04/perlini03.jpg)
На довго залишаться в пам’яті прекрасні виступи солістів-вокалістів:
- Медецької Юлії (11 клас, Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
![](/Novunu/16rik/04/perlini41.jpg)
- Редьки Тетяни (9 клас, Дідовицька ЗОШ І-ІІ ступенів),
![](/Novunu/16rik/04/perlini5.jpg)
- Павлюка Олександра (9 клас, Суслівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
![](/Novunu/16rik/04/perlini6.jpg)
- Гудіч Оксани (8 клас, Гульська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
![](/Novunu/16rik/04/perlini7.jpg)
- Пасічник Іванни (6 клас, Дідовицька ЗОШ І-ІІ ступенів),
![](/Novunu/16rik/04/perlini8.jpg)
- Лукашишиної Юлії (9 клас, Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
![](/Novunu/16rik/04/perlini9.jpg)
- Нагорної Олени (7 клас, Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів),
![](/Novunu/16rik/04/perlini10.jpg)
- Венгер Ольги (9 клас, Слободороманівська гімназія);
![](/Novunu/16rik/04/perlini11.jpg)
юних гумористів:
- Щирської Анастасії (9 клас, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
![](/Novunu/16rik/04/perlini12.jpg)
Клюска Віталія та Недзельського Артема (9 клас, Барвинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
![](/Novunu/16rik/04/perlini13.jpg)
- танцювального дуету Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у складі
Сидорчук Крістіни та Демчука Михайла,
![](/Novunu/16rik/04/perlini14.jpg)
- танцювального колективу «Самородки» Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
![](/Novunu/16rik/04/perlini15.jpg)
- хореографічного ансамблю «Монте Крісто» Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/16rik/04/perlini16.jpg)
Приємні враження залишили по собі виступи юних солістів-вокалістів: Василенко Діани (3 клас, Тупалецька ЗОШ І-ІІ ступенів), Васильчук Олени (8 клас, Броницька ЗОШ І-ІІ ступенів), Шнайдер Лілії (11 клас, Броницькогутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Ігнатюк Ангеліни (7 клас, Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Остапчук Анастасії (4 клас Жолобненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Данилюк Валерії (6клас, Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Гордійчук Валентини (8 клас, Слободороманівська гімназія), Садовської Олександри (6 клас, Броницькогутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Павловської Валентини (10 клас, Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів), хору «Дзвіночок» Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вокальних ансамблів Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Барвинівської, Чижівської та Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, танцювальних колективів Несолонської, Суслівської, Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів.
![](/Novunu/16rik/04/perlini17.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini18.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini19.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini20.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini21.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini22.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini23.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini24.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini25.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini26.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini27.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini28.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini29.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini30.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini31.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini32.jpg)
Насамкінець концерту всіх його учасників та глядачів тепло привітав начальник відділу освіти Олександр Анатолійович Антипчук.
![](/Novunu/16rik/04/perlini33.jpg)
Він висловив щирі слова подяки за приємні миті спілкування з мистецтвом музики, танцю, художнього слова та вручив всім учасникам концерту Грамоти відділу освіти.
![](/Novunu/16rik/04/perlini34.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini35.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/perlini36.jpg)
Варто відзначити, що участь у заключному концерті фестивалю «Перлини Звягельщини-2016» взяли 16 солістів-вокалістів, 5 вокальних ансамблів, 6 танцювальних колективів, 1 хор, 3 гумористів. Всі вони сфотографувались на згадку про активну участь у фестивалі.
|