«Талант – то крапля здібностей і море праці»
Григор Тютюнник
Цей гарний вислів відомого українського письменника є актуальним і досить влучним стосовно учнівського середовища загальноосвітніх навчальних закладів нашого району. І щорічний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлини Звягельщини» є черговим підтвердженням йому.
25 квітня 2017 року чимала когорта справжніх талантів зібралась у малій залі Палацу культури ім. Лесі Українки міста Новограда-Волинського на заключний концерт кращих з кращих художніх колективів та окремих виконавців фестивалю «Перлини Звягельщини-2017», щоби вкотре продемонструвати свої таланти в танцях, співах, грі на музичних інструментах.
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini7.jpg)
З вітальними словами до присутніх та учасників концерту звернулися Наталія Володимирівна Даниленко, перший заступник голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації та Олександр Анатолійович Антипчук, начальник відділу освіти. Вони подякували педагогам і батькам за ту титанічну роботу, яку вони проводять з юними обдаруваннями для того, аби ті стали справжніми талантами. Побажали всім гарного настрою, міцного здоров´я, завзятості й сміливості у прагненнях, успішного завершення навчального року, миру, добра й подальшого творчого зростання.
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini3.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini2.jpg)
Піснею «Квітка сповнення бажань» відкрили концерт учасники вокального ансамблю «Струмочок» Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Фаворик Світлана Володмирівна). Вони з перших хвилин зачарували присутніх ніжними тембрами голосів, чистотою інтонації, високою сценічною культурою та майстерністю виконання.
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini1.jpg)
Позитивні емоції та піднесення настрою навіяв блискучий виступ танцювального колективу «Cristal» Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Курильчук Ірина Аркадіївна).
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini4.jpg)
Шквал аплодисментів викликав виступ юного соліста-інструменталіста, учня 8 класу Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ібодова Шахрідіна, який майстерно зіграв на саксафоні мелодію з фільму «Шербургські парасольки».
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini6.jpg)
Затамувавши подих, слухали всі присутні пісню «Не твоя війна», яку виконала Омельчук Аліна, учениця 5 класу Киянської ЗОШ І-ІІ ступенів.
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini8.jpg)
Сценічною культурою, м’якістю тембру голосу, чистотою звучання полонила душі слухачів Пасічник Іванна, учениця 7 класу Дідовицької ЗОШ І-ІІ ступенів, яка з великою душевністю виконала «Пісню про маму».
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini38.jpg)
На довго залишаться в пам´яті яскраві виступи солістів-вокалістів:
Павловської Валентини, учениці 11 класу Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini35.jpg)
Венгер Ольги, учениці 10 класу Слободороманівської гімназії,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini11.jpg)
Нагорної Олени, учениці 8 класу Яворівської ЗОШ І-ІІ ступенів,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini21.jpg)
Васильчук Олени, учениці 9 класу Броницькогутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini34.jpg)
Сидорчук Дарини, учениці 8 класу Великомолодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini40.jpg)
Високу сценічну культуру та виконавську майстерність також продемонстрували вокальні ансамблі: «Співограй» Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Марчук Валентина Сергіївна), «Козачата» Наталівської ЗОШ І-ІІ ступенів (художній керівник Василенко Алла Іванівна), «Гармонія» Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Морозов Олександр Анатолійович).
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini41.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini10.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini14.jpg)
Зовсім по іншому, яскраво, піднесено сприймалися пісні, які виконувалися солістами-вокалістами у супроводі танцювальних колективів. Порадували спарені виступи:
Гудіч Оксани, учениці 9 класу Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів і танцювального колективу «Шанс» Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini19.jpg)
Данилюк Валерії, учениці 7 класу Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і танцювального колективу «Елегія» Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini37.jpg)
Остапчук Анастасії, учениці 5класу Жолобюненської ЗОШ І-ІІІ ступенів і танцювального колективу «Любисток» Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini5.jpg)
Гарні враження залишили виступи вокальних дуетів у складі:
Горецької Анастасії та Шумлянської Анастасії (Колодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini18.jpg)
Васильєвої Інни та Гордійчук Юлії (Стрієвська ЗОШ І-ІІ ступенів),
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini24.jpg)
Васильчук Олени та Садовської Олександри (Броницькогутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini36.jpg)
Козир Тетяни та Осіпчук Оксани (Ярунська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini29.jpg)
солістів-вокалістів:
Поліщук Юлії, учениці 4 класу Броницькогутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini30.jpg)
Вишковець Богдани, учениці 8 класу Немильнянської ЗОШ І-ІІ ступенів,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini9.jpg)
Тимощук Валентини, учениці 6 класу Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini13.jpg)
Василенко Діани та Бабняк Владислави, учениць 4 класу Тупалецької ЗОШ І-ІІ ступенів,
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini16.jpg)
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini32.jpg)
Дубравської Олени, учениці 6 класу Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini28.jpg)
вокальних ансамблів:
«Барвіночок», учнів Барвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Морозов Олександр Анатолійович),
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini12.jpg)
«Калинонька», учнів Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів (художній керівник Шокур Валентина Миколаївна),
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini20.jpg)
«Зоряночка», учнів Піщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Тимощук Олександр Сергійович);
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini25.jpg)
хорового колективу учнів Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Тітарєва Тереза Валеріївна);
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini17.jpg)
танцювальних колективів:
«Україночки», учнів Івашківської ЗОШ І-ІІ ступенів (художній керівник Чечет Оксана Сергіївна),
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini31.jpg)
«Посмішка», учнів початкових класів Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Сафронова Галина Миколаївна),
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini15.jpg)
«Фрески», учнів Слободороманівської гімназії (художній керівник Валінкевич Ольга Юріївна),
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini22.jpg)
«Радість», учнів 2 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Кочубей Світлана Миколаївна).
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini27.jpg)
Запам´ятається виступ Скрипнюк Лесі, учениці 9 класу Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка впевнено виконала на баяні п’єсу «Весела бджілка».
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini23.jpg)
І як завжди, яскравим був виступ танцювального колективу «Киківчаночка», учнів Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (художній керівник Тимощук Олена Володимирівна).
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini33.jpg)
Неперевершеним став виступ соліста-вокаліста Павлюка Олександра, учня 10 класу Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який при підтримці танцювального колективу «Cristal» виконав у фіналі пісню «Україна Єдина».
![](/Novunu/17rik/04/2/perlini42.jpg)
Заключний концерт кращих з кращих художніх колективів та окремих виконавців фестивалю «Перлини Звягельщини-2017» показав, що таланти наших дітей зростають та удосконалюються з року в рік. Тож, бажаємо всім учасникам неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо керівникам колективів задоволення від праці та гучних перемог своїх вихованців, батькам – пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам та переймайтись невдачами. Нехай ваші діти стануть справжніми людьми гідними поваги, а їхня доля буде чистою й величною. Пам´ятаймо: талант – це віра в себе, в свою силу.
![](/Novunu/17rik/04/2/IMG_9467.jpg)
|