29 грудня стало гарним завершенням 2015 року для дошкілля району. В цей день Колодянський дошкільний навчальний заклад було переведено у повноцінний. А це в першу чергу створення 5 нових робочих місць, що для села є досить важливим чинником.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1340.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1346.jpg)
Вітальною піснею та запашним короваєм на вишитому рушникові зустрічав колектив закладу гостей, які приїхали розділити з ними цю радісну подію.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1350.jpg)
Голова адміністрації Володимир Михнюк у своєму виступі подякував всім причетним до цієї справи і запевнив, що розуміючи важливість дошкільної освіти, одним із пріоритетів влади буде створення дошкільних закладів на селі.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1362.jpg)
«У нашому районі вже стало гарною традицією відкривати додаткові групи в дошкільних закладах та переводити їх у типові. Дуже приємно, коли садочки відкриваються – значить село живе» - підтримала виступ очільника району його заступник Наталія Даниленко.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1367.jpg)
Начальник відділу освіти Олександр Антипчук наголосив, що мрії збуваються. Та стратегія відділу освіти на використання вільних приміщень шкіл під дошкільні заклади знайшла свою чудову реалізацію в с.Колодянка.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1370.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1371.jpg)
Слід зазначити, що починалося все з того, що спільними зусиллями районої влади, відділу освіти та сільського голови спочатку у пустуючому приміщенні школи було створено дошкільний заклад з короткотривалим режимом перебування. Але з часом запити батьків зростали - однієї групи виявилося замало, та і режим роботи їх не влаштовував, адже багато з них працюють. Ось тоді і виникла потреба у створенні повноцінного садка. Багато було затрачено і сил, і енергії. І ось сьогодні, під кінець року, 32 діток із Колодянки та Кожушок матимуть змогу виховуватися цілий день у такому гарному дитячому садочку.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1382.jpg)
А тому не дивним стало те, що присутні гучними оплесками привітали екс-голову сільської ради Опанасюка Романа Васильовича. Адже це завдяки його зусиллям, було створено цей прекрасний заклад.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1385.jpg)
Під кінець свята до діток завітали Дід Мороз із Снігуронькою. Маленькі вихованці водили з ними хоровод та розповідали віршики, за що отримали солодкі подарунки.
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1391.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1394.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1401.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/SAM_1411.jpg)
![](/Novunu/15rik/12-2015-2/2/DSC_0420.jpg)
|