З метою поширення руху юних пожежників-рятівників в Україні, формування навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню національного багатства та оточуючого середовища, зацікавленості професією рятівника, розвитку творчих здібностей 28 березня 2014 року на базі ЗОШ №8 м.Новоград-Волинського проходили змагання ДЮП серед шкіл району (міста).
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/djup3.jpg)
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/djup2.jpg)
Перед початком фестивалю було проведено тренувальні вправи на випадок надзвичайних ситуацій.
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/djup1.jpg)
І місце посіла Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка і буде представляти район на зональному етапі, ІІ місце зайняла – Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/djup4.jpg)
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/djup5.jpg)
![](/Novunu/14rik/03-2014/2/djup6.jpg)
Усі вищеперераховані школи були нагороджені грамотами та цінними подарунками (І місце) від Новоград-Волинського районного відділу управління Держтехнобезпеки у Житомирській області.
|