![](/Novunu/16rik/04/1/or3.jpg)
19.04.2016 року на базі Орепівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Самореалізація особистості вчителя і учня в навчальній діяльності».
![](/Novunu/16rik/04/1/or1.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/or2.jpg)
Сьогодення висуває освіті запит на навчання та виховання творчої особистості здатної самостійно мислити, пропонувати оригінальні ідеї, приймати сміливі нестандартні рішення, використовувати здобуті знання у практичній діяльності. У системі компетентнісно-орієнтованої освіти важлива роль відводиться педагогу, якому необхідно відійти від навчально-дисциплінарної моделі і переорієнтовувати педагогічний процес на особистість. Тому метою і завданням семінару були: мотивація діяльності заступників директорів до ефективного застосування професійних знань, новітніх педагогічних технологій, методик, досвіду з метою заміни авторитарно-дисциплінарної моделі навчання на особистісно-орієнтовану; сприяння підвищенню методичної та управлінської компетентності завуча.
![](/Novunu/16rik/04/1/or4.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/or5.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/or6.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/or7.jpg)
Семінар розпочався з екскурсії по школі, яку провела заступник директора Примак О.І. Учасники семінару оглянули виставки учнівських та вчительських виробів, побували у шкільному музеї та світлиці.
Практичний модуль семінару складався з відвідування відкритих уроків та позакласного заходу. Своїми педагогічними здобутками, в плані використання інноваційних технологій, поділились вчителі школи під час проведення відкритих уроків: вчитель початкових класів Гриценюк Т.М., вчитель англійської мови Радченко О.В., вчитель німецької мови Дорошкевич А.Б., вчитель хімії Ничипорук Ю.В., вчитель математики Андрощук Н.В., вчитель географії Дорошкевич П.О.
![](/Novunu/16rik/04/1/or8.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/or9.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/or10.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/or11.jpg)
Учні 10 класу представили проект «Наша власна історія» (керівник Примак О.І.). Презентація проекту проходила у вигляді гри «Новини телеканалу «1+11». Називаючи знаменні дати квітня, учні прив’язували їх до подій, що відбувалися в рідному селі. Олена Іванівна ознайомила гостей з власною книгою «Орепи та орепівчани».
![](/Novunu/16rik/04/1/or12.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/or13.jpg)
В теоретичному модулі учасники семінару розглянули питання «Самовдосконалення вчителя та самореалізація учня за рахунок використання елементів особистісно-орієнтованого навчання і виховання».
![](/Novunu/16rik/04/1/or15.jpg)
Завідуюча методичним центром Сікора О.П. ознайомила присутніх з програмою «Рейтинг», яка діє в Корнинській гімназії Попільнянського району.
Заступник директора Примак О.І. розповіла про особливость організації методичної роботи у навчальному закладі на засадах диференційованого та особистісного орієнтованого підходів.
Засідання завершився обміном досвіду роботи з теми семінару.
![](/Novunu/16rik/04/1/or16.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/1/or17.jpg)
|