![](/Novunu/14rik/10-2014/1.jpg)
Відповідно до плану роботи відділу освіти 14 жовтня на базі Великогорбашівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар – практикум вчителів початкових класів з проблеми «Проектна діяльність – основа розвитку творчих здібностей молодших школярів».
![](/Novunu/14rik/10-2014/2.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/3.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/4.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/5.jpg)
Гостинно зустріли 37 педагогів району учнівський та педагогічний колективи, піднісши гостям хліб на вишитому рушнику. Зі словами вітання до присутніх звернувся директор школи Семенюк Ігор Борисович, а учні презентували проект про рідні села - Велика Горбаша та Мала Горбаша.
Учасники семінару відвідали відкриті уроки, які майстерно провели: Зозуля Валентина Олександрівна - урок навчання грамоти у 1 класі на тему «Звуки (с), (с/). Позначення буквою «ес». Письмо малої букви с».;
![](/Novunu/14rik/10-2014/6.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/6-6.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/7.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/8.jpg)
Голяченко Ольга Іванівна - урок природознавства у 2 класі на тему «Гриби: їстівні та отруйні. Правила збирання грибів»;
![](/Novunu/14rik/10-2014/9.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/10.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/11.jpg)
Дзюмак Наталія Миколаївна - урок основи здоров’я у 3 класі на тему «Вітаміни і мікроелементи»;
![](/Novunu/14rik/10-2014/12.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/13.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/14.jpg)
Ейсмонт Руслана Володимирівна - урок позакласного читання у 4 класі на тему «Барви золотої осені».
![](/Novunu/14rik/10-2014/18.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/17.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/16.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/19.jpg)
Логічним продовженням уроків став позакласний захід присвячений престольному святу села Велика Горбаша «Покрова – Цариця Землі і Неба». Позакласний захід підготовив і провів вчитель музичного мистецтва, учасник АТО – Денисюк Микола Петрович. Зворушливими були дитячі виступи про героїзм воїнів АТО, про єдність українського народу.
![](/Novunu/14rik/10-2014/20.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/21.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/22.jpg)
Під час роботи круглого столу голова шкільного методичного о’бєднання Дзюмак Наталія Миколаївна познайомила присутніх з роботою вчителів початкових класів по темі семінару. Голяченко Ольга Іванівна поділилась досвідом роботи щодо професійного росту та участі в конкурсі «Вчитель року».
Підводячи підсумок семінару методист РМЦ Лопатюк Валентина Григорівна зазначила, що робота над проектами розвиває у дітей дослідницькі та творчі здібності, здатність до самовизначення, вміння самостійно конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі, вміння планувати свою роботу та презентувати її. Робота над проектами, як один із видів інноваційної педагогічної діяльності, дає змогу сучасній школі не тільки робити навчально-пізнавальний процес привабливішим, а й виконувати високу освітню місію.
![](/Novunu/14rik/10-2014/23.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/24.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/25.jpg)
![](/Novunu/14rik/10-2014/26.jpg)
Вчителі, які були присутні, дали високу оцінку у підготовці та проведенні районного семінару, подякували за змістовну, ефективну, методичнонасичену зустріч.
|