Група продовженого дня стає однією з провідних форм організації життєдіяльності молодших школярів. Допомогти дитині сформувати та реалізувати свій пізнавальний і творчий потенціал, соціально адаптуватися, навчитися плідно використовувати свій вільний час – є одним із головних завдань школи, що розв’язується за допомогою ГПД.
![](/Novunu/16rik/04/gpd1.jpg)
Відповідно до річного плану роботи відділу освіти, на базі Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов семінар-практикум вихователів ГПД з проблеми «Ефективні форми виховання та організації дозвілля молодших школярів в умовах ГПД».
Учасників семінару гостинно зустріли учнівський та педагогічний колектив, піднісши коровай на вишитому рушнику. Директор школи, Пилипчук Олександр Анатолійович провів екскурсію навчальним закладом, розповівши про історію та сьогодення, з особливостями роботи колективу, досягнення успіхів педагогами та учнями. Приємно здивувала гостей виставка дитячих робіт.
![](/Novunu/16rik/04/gpd2.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd3.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd4.jpg)
У практичній частині семінару учасники мали змогу відвідати самопідготовку з природознавства, курсу «Я у світі» та інформатики в умовах групи продовженого дня, під час якої Туровець Лілія Миколаївна продемонструвала ряд нестандартних форм та типів навчальних завдань, що сприяють розвитку нових якостей системного мислення, притаманних людині інформаційного суспільства.
![](/Novunu/16rik/04/gpd5.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd6.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd7.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd8.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd9.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd10.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd11.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd12.jpg)
Підготували та майстерно провели виховний захід «Повертайтесь, лелеченьки, на Вкраїну», вихователь ГПД Туровець Лілія Василівна та вчителі початкових класів. У ході заходу учнівський та педагогічний колективи продемонстрували декламаторські, хореографічні, акторські та вокальні здібності.
![](/Novunu/16rik/04/gpd13.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd14.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd15.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd16.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd17.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd18.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/gpd19.jpg)
В теоретичній частині семінару присутні розглянули широке коло актуальних питань, пов’язаних з особливостями організації діяльності груп продовженого дня, аспектами організації навчання та виховання молодших школярів, ефективними формами виховання та дозвілля, інноваційними підходами до роботи в групі продовженого дня. Методист РМЦ Лопатюк Валентина Григорівна у своєму виступі звернула увагу на використання інноваційних виховних технологій та найбільш ефективні форми організації дозвілля у роботі вихователя ГПД.
![](/Novunu/16rik/04/gpd20.jpg)
Вихователі, які були присутні, дали високу оцінку підготовці та проведенні районного семінару, подякували за змістовну, ефективну, методично насичену зустріч. Його учасники отримали багато корисної інформації, а також електронні диски з матеріалами семінару, які зможуть використати у своїй роботі.
|