Відповідно до річного плану роботи відділу освіти Новоград-Волинської РДА на базі Великомолодьківської ЗОШ було проведено районний семінар учителів фізики на тему: «Розвиток пізнавального інтересу під час вивчення фізики».
![](/Novunu/15rik/03-2015/fiz1.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/fiz2.jpg)
На семінар прибули вчителі-предметники з 9 шкіл району, яких радо зустрічали директор школи Бармак Олексій Валентинович, його заступники Черемха Марія Ростиславівна (з навчально-виховної роботи) та Васильчук Тетяна Антонівна (з виховної роботи) і діти школи. Семінар було розпочато з екскурсії закладом та електронної презентації директора школи.
![](/Novunu/15rik/03-2015/fiz8.jpg)
Присутні відвідали урок фізики у 8 класі з теми: «Теплопровідність», на якому Пелешок Микола Олександрович поділився власним досвідом. Заняття пройшло насичено, продуктивно, з використанням дослідів та інтерактивних технологій. Діти показали високий рівень знань з даної теми.
![](/Novunu/15rik/03-2015/fiz3.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/fiz4.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/fiz5.jpg)
Виховний захід «Через терни до зірок!», присвячений Дню космонавтики, вразив своєю інформаційністю та акторською майстерністю учнівського колективу.
![](/Novunu/15rik/03-2015/fiz6.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/fiz7.jpg)
![](/Novunu/15rik/03-2015/fiz9.jpg)
Із заключним словом виступив методист РМЦ Скрипнюк Юрій Олексійович. Він звернув увагу на питання використання комп’ютерів та програмних засобів навчання на уроках фізики, участь дітей у І, ІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з фізики та астрономії, провів аналіз участі шкіл району у Всеукраїнському конкурсі «Левеня – 2015».
Вчитель фізики Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пасічник Михайло Миколайович глибоко проаналізував підручники фізики для 7 класу з метою подальшого їх відбору.
Від імені себе і учасників семінару дякуємо всім тим, хто був задіяний у проведенні семінару.
|