"Єдиний шлях, який веде до знання - це діяльність"
Бернард Шоу
18 жовтня 2017 року на базі Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум учителів історії за темою «Реалізація дослідницьких та практичних завдань як мотиваційний аспект до вивчення історії». На семінар прибули вчителі зі Слободороманівської гімназії, Брониківської, Великогорбашівської, Гірківської, Немильнянської, Поліянівської, Середньодеражнянської, Тупалецької, Федорівської, Яворівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Барвинівської, Великомолодьківської, Колодянської, Несолонської, Орепівської, Піщівської, Пилиповицької, Суслівської, Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Заступники директора Данильчук Людмила Іванівна (навчально-виховна робота) та Черниш Оксана Сергіївна (виховна робота) змістовно й цікаво презентували систему роботи педагогічного колективу школи.
Практичний психолог школи Петренко Галина Олександрівна вміло налаштувала всіх присутніх на плідну працю, провівши психологічний тренінг «Будьмо знайомі».
Туринська Наталія Павлівна, вчитель історії, розкрила тему семінару, провівши відкритий урок-практичне заняття з історії України в 7 класі «Князь Святослав та його походи» та позакласний захід «Свято мужності й відваги».
По завершенню запропонованих заходів учасники семінару-практикуму мали змогу обмінятися думками з приводу побаченого та поділитися власним досвідом організації дослідницьких та практичних завдань в роботі з учнями як на уроках історії та і в позаурочний час.
Підводячи підсумки семінару-практикуму, методист РМЦ Костюк Катерина Миколаївна наголосила, що і в сучасній школі центральною фігурою навчально-виховного процесу є вчитель. Саме від його професійної підготовки, кваліфікації творчої майстерності залежить організація навчання, ефективність кожного уроку. Чим більше ми розвиваємо й удосконалюємо себе, чим повніше реалізуємо свої можливості, тим цікавішими стаємо для своїх вихованців, тим вагомішим стає наш внесок у спільну діяльність.
|