Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), на якій прибуло 12 команд ЗОШ І-ІІІ ступенів, було проведено на базі Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На відкриття гри прибули заступник начальника відділу освіти Андрощук В.П., завідувач сектору ЦЗ населення РДА Левченко Ю.П., представник військкомату Гордійчук С.Д., інструктор РМО ТСОУ Агеєва А.А.
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid1.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid2.jpg)
Директор школи Надієвець П.І. привітав учасників змагань і гостей та оголосив про відкриття змагань.
Андрощук В.П. у своєму виступі наголосила, що дані змагання проводяться з метою формування в учнівської молоді високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту незалежності України, набуття учнями знань, умінь та навичок необхідних захиснику Батьківщини.
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid3.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid16.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid17.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid18.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid19.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid20.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid21.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid22.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid23.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid24.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid25.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid26.jpg)
Перше місце в конкурсі пісні і строю («Впоряд») і в конкурсі з медичної підготовки («Рятівник») зайняла та стала переможницею в загальному заліку команда Городницької школи (викладач Поліщук А.В.) в складі: Ксенза Владислава, Нагірняка Антона, Супрунчука Олега, Клима Валентина, Клима Олега, Швеця Богдана, Волкової Ілони, Колосюк Ганни.
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid15.jpg)
Друге місце в підсумковому заліку посіла команда господарів – новороманівські школярі (вчитель Онопрійчук О.П.).
Третє місце в загальному заліку і перші місця в історичному конкурсі («Відун») і в стрільбі з пневматичної гвинтівки зайняли учні Гульської школи (вчитель Шевчук Р.М.).
Переможцями в змагання зі смуги перешкод стала команда Несолонської школи (вчитель Бондарчук В.О.).
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid5.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid6.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid7.jpg)
Призери змагань відзначені грамотами та солодкими призами від РМО ТСОУ.
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid8.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid9.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid11.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid10.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid12.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid13.jpg)
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid14.jpg)
Переможці – команда Городницької школи - готуються до обласного етапу змагань.
Підсумковий протокол
районного етапу дитячо-юнацької
військово-патріотичної гри «Сокіл-2016»
![](/Novunu/16rik/04/2/sokid27.jpg)
|