![](/Novunu/16rik/10/jarsem1.jpg)
Важливою складовою частиною навчально-виховного процесу в сучасній школі є формування патріотизму, що має визначальне значення в розвитку особистості учня. Тому й темою спільного семінару вчителів-словесників і заступників директорів з виховної роботи було обрано «Впровадження інноваційних технологій національно-патріотичного виховання на уроках української мови і літератури та в позаурочний час».
Завдяки ефективній системі роботи, що склалася в Ярунській ЗОШ І-ІІІ ступенів, на базі якої проводився семінар, учасникам вдалося прослідкувати основні напрями національно-патріотичного виховання.
![](/Novunu/16rik/10/jarsem2.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem3.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem4.jpg)
Словесники відвідали уроки української мови та літератури у 8-А та 6-А класах, на які запросили вчителі Маус І.М. та Коренчук Л.О.
![](/Novunu/16rik/10/jarsem5.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem6.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem7.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem8.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem9.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem10.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem11.jpg)
Заступники директорів з виховної роботи ознайомилися з досвідом роботи класних керівників Буняк І.О., Гнітецької М.М., Павловської Л.В.
Широку палітру позакласної роботи школи продемонстрували гостям під час Ярмарку творчості, де можна було не тільки поласувати смаколиками, а й стати учасником майстер-класу.
![](/Novunu/16rik/10/jarsem12.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem13.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem14.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem15.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem16.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem17.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem18.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem19.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem20.jpg)
Учитель-методист Петько Т.А. презентувала роботу літературно-краєзнавчої студії «Плеяда», ознайомивши гостей з педагогічними династіями Ярунської ЗОШ І-ІІІ ст.
![](/Novunu/16rik/10/jarsem25.jpg)
Краєзнавча діяльність школи була представлена також під час екскурсії історико-краєзнавчим музеєм.
Родинне свято «Ми – єдина сім’я, ми велика родина. Доля в наших руках, в нас – одна Україна» стало логічним завершенням семінару, адже підтвердило результативність діяльності вчительського та учнівського колективів щодо національно-патріотичного виховання.
![](/Novunu/16rik/10/jarsem21.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem22.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem23.jpg)
![](/Novunu/16rik/10/jarsem24.jpg)
|